Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Szlakiem Grodòw Piastowskich
2010
(2.1)
(Szlakiem Grodòw Piastowskich)
Poland / 7 Maiatza - 9 Maiatza
Edition: 45 (435.6 Km)
Winner:
RUTKIEWICZ Marek
2009
2011
© Image: www.grody.com.pl
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marek Rutkiewicz
POL
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
PATERSKI Maciej
2019
MALECKI Kamil
2018
OWSIAN Lukasz
2017
RUTKIEWICZ Marek
2016
POLIVODA Oleksandr
2015
BERNAS Pawel
2014
TACIAK Mateusz
2013
BARTA Jan
2012
RUTKIEWICZ Marek
2011
VRECER Robert
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 2 >
Swidnica
-
Dzierzoniów
8 Maiatza
/ 167.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:43:26
MARCZYNSKI Tomasz
Laisterketako Liderra
:
08:45:23
RUTKIEWICZ Marek
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARCZYNSKI Tomasz
CCC
04:43:26
2.
HUZARSKI Bartosz
NPOL
00:00:00
3.
RUTKIEWICZ Marek
MRO
00:00:01
4.
MORAJKO Jacek
MRO
00:00:31
5.
JANIACZYK Blazej
MRO
00:00:32
6.
KWIATKOWSKI Michal
00:00:34
7.
BELKA Mathias
LKT
00:00:34
8.
BATEK Dariusz
CCC
00:00:34
9.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:34
10.
CLAEYS Dimitri
APP
00:00:34
11.
FUCHS Sergej
TSP
00:00:34
12.
CAMUSSA Piergiorgio
VBG
00:00:34
13.
KOZUBEK Stanislav
PSK
00:00:34
14.
ZANASCA Luca
CDC
00:00:34
15.
SCHWAB Hubert
VBG
00:00:34
16.
MARES Martin
PSK
00:00:34
17.
KÖNIG Leopold
PSK
00:00:34
18.
KIENDYS Tomasz
CCC
00:01:18
19.
BORISOV Vladislav
AMO
00:01:18
20.
SZNITKO Adam
CCC
00:01:18
11
Erretiratzeak
17.
MURAGLIA Giuseppe
CDC
DNF
67.
PODGORNIK Dean
LOB
DNF
74.
WADECKI Adam
AKT
DNF
76.
TYPEK Piotr
AKT
DNF
77.
KOWALCZYK Jaroslaw
AKT
DNF
106.
TOMKIEWICZ Jakub
LEG
DNF
135.
PIDUN Eric
LKT
DNF
137.
TELSCHOW Lars
LKT
DNF
141.
TOMASIAK Konrad
NPOL
DNF
147.
WDOWIAK Pawel
NPOL
DNF
157.
SYROJC Radoslaw
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika