Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Skoda-Tour de Luxembourg
2010
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 2 Juni - 6 Juni
Edition: 70 (726.1 Km)
Winner:
CARRARA Matteo
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Matteo Carrara
ITA
Serguei Ivanov
RUS
Jorge Martin Montenegro
ARG
Alexandre Geniez
FRA
2
Fans
chef stuart
Jan Willem Vogels
Tweets by @skodatour
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etappe 5 >
Mersch
-
Luxembourg
6 Juni
/ 149.50 kilometer
Etappewinnaar
:
03:01:23
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
Klassementleider
:
17:43:21
CARRARA Matteo
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
EUS
03:01:23
2.
IVANOV Serguei
KAT
00:00:00
3.
CARRARA Matteo
VAC
00:00:00
4.
HOUANARD Steve
SKS
00:00:00
5.
ENGOULVENT Jimmy
SAU
00:00:00
6.
MACHADO Tiago
RSH
00:00:00
7.
HADDOU Saïd
BTL
00:00:00
8.
FLECHA GIANNONI Juan Antonio
SKY
00:00:00
9.
VORGANOV Eduard
KAT
00:00:00
10.
GERRANS Simon
SKY
00:00:00
11.
LABBE Arnaud
COF
00:00:00
12.
SPRICK Matthieu
BTL
00:00:00
13.
DE KORT Koen
SKS
00:00:00
14.
KLEMME Dominic
SAX
00:00:00
15.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:00
16.
DOI Yukihiro
SKS
00:00:00
17.
SINKEWITZ Patrik
ISD
00:00:00
18.
DELFOSSE Sébastien
LAN
00:00:00
19.
LEUKEMANS Björn
VAC
00:00:00
20.
CASAR Sandy
FDJ
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken