Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Independencia Nacional
2010
(2.2)
Dominican Republic / 21 Otsaila - 28 Otsaila
Edition: 31 (1125.9 Km)
Winner:
BERIGUETE SANCHEZ Augusto
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Augusto Beriguete Sanchez
DOM
Ablay Shugaipoz
KAZ
Yevgenly Pelyaikin
KAZ
Tweets by @FedociC
Edizioak
2019
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2017
SANCHEZ JIMENEZ Nelson Ismael
2016
SANCHEZ JIMENEZ Nelson Ismael
2015
OYOLA OYOLA Robigzon Leandro
2012
SANCHEZ JIMENEZ Nelson Ismael
2011
GIL MARTINEZ Tomas Aurelio
2010
BERIGUETE SANCHEZ Augusto
2009
SEPULVEDA Luis Fernando
2008
OCHOA Carlos José
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
|
5
|
6a
|
6b
|
7
|
8
Etapa 8 >
Santo Domingo
-
Santo Domingo
28 Otsaila
/ 116.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:47:18
VIDAL Euris
(41.500 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
26:33:19
BERIGUETE SANCHEZ Augusto
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VIDAL Euris
02:47:18
2.
CAPELLAN Deivi
00:00:00
3.
BOILY Eric
CSM
00:00:00
4.
PIERZGA Adam
00:00:00
5.
HELMIG Christian
00:00:00
6.
DELGADO Marco Migu
00:00:00
7.
MILAN JIMENEZ Diego
00:00:00
8.
KRYS Hubert
00:00:00
9.
STALNOV Nikita
NKAZ
00:00:00
10.
RODRIGUEZ Jose Fran
00:00:00
11.
SHUGAIPOV Ablay
NKAZ
00:00:00
12.
RAGONESSI Jose
NECU
00:00:00
13.
PAYANO Jose Ricardo
00:00:00
14.
LANGLOIS Bruno
CSM
00:00:00
15.
BEDERBEKOV Miras
NKAZ
00:00:00
16.
HERNANDEZ Jordalis
00:00:00
17.
GARDARA Jaime
00:00:00
18.
WHITE Garret
00:00:00
19.
LEONARDO Grullon Garcia
00:00:00
20.
KAMYSHEV Arman
NKAZ
00:00:00
5
Erretiratzeak
4.
ROJAS Victor
DNF
12.
BENITEZ Edwuard
DNF
43.
PERALTA Julio Cesar
DNF
44.
REYES Lismarnis
DNF
86.
ENCARNACION Rafael
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika