Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2010
(2.1)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 17 Ekaina - 20 Ekaina
Edition: 17 (667.0 Km)
Winner:
NIBALI Vincenzo
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Vincenzo Nibali
ITA
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Koper
-
Medvode
17 Ekaina
/ 173.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:34
BOLE Grega
Laisterketako Liderra
:
04:09:34
BOLE Grega
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOLE Grega
LAM
04:09:34
2.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
3.
ZRIMSEK Jure
SAK
00:00:00
4.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
5.
SINKEWITZ Patrik
ISD
00:00:00
6.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:00:00
7.
FURDI Blaz
SAK
00:00:00
8.
BOZIC Borut
VAC
00:00:00
9.
BENNATI Daniele
LIQ
00:00:00
10.
CADDEO Manuele
RAR
00:00:00
11.
KVASINA Matija
RAR
00:00:00
12.
NIBALI Vincenzo
LIQ
00:00:00
13.
FAILLI Francesco
ASA
00:00:00
14.
TRATNIK David
RAR
00:00:00
15.
KOCHETKOV Pavel
RAR
00:00:00
16.
MEZGEC Luka
RAR
00:00:00
17.
SØRENSEN Nicki
SAX
00:00:00
18.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:00
19.
NOSE Tomasz
ADR
00:00:00
20.
MARTINEZ ACEVEDO Serafin
XAC
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika