Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2004
(2.5)
Brazil / 11 Urtarrila - 19 Urtarrila
Edition: 1 (1141.0 Km)
Winner:
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Antonio Roberto Xavier Nascimento
BRA
André Grizante
BRA
Antonio Roberto Xavier Nascimento
BRA
Edizioak
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2014
NAZARET Magno Prado
2012
NAZARET Magno Prado
2011
RODRIGUES SILVA Jose Eriberto
2010
PANIZO Gregory
2009
RIBEIRO Sergio Miguel Vieira
2008
PANIZO Gregory
2007
NAZARET Magno Prado
2006
DINIZ CORREIA Alex
2005
GIACINTI Jorge
2004
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 7 >
Ribeirão Preto
-
Campinas
18 Urtarrila
/ 228.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:56:27
AZEVEDO Patrique
Laisterketako Liderra
:
21:58:33
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AZEVEDO Patrique
04:56:27
2.
CAMARGO REIS Armando
00:00:00
3.
LARKIN Tim
00:00:00
4.
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
00:00:00
5.
DOS SANTOS Sidnei
00:00:30
6.
CARVALHO Raimundo
00:00:36
7.
CISNEROS Edy
00:00:46
8.
FERRARI Marcos
00:01:06
9.
CORRADI Edson
00:01:06
10.
HERNANDES QUADRI Junior
00:01:13
11.
DE FINO SILVEIRO Mariano Ceferino
00:01:13
12.
GRIZANTE André
00:02:54
13.
RAYES Alem
00:02:54
14.
LUNKES Lauri
00:02:54
15.
FIORILLI Tiago
00:02:54
16.
BELO Francisco
00:02:54
17.
BEZERRA Luciano
00:02:54
18.
MOTA Fabiele
00:02:54
19.
SANTANA Eduardo
00:02:54
20.
RIBEIRO JUNIOR Walter Miguel
00:02:54
9
Erretiratzeak
0.
BENSI Fábio Lemos
0.
CHAMORRO PIVA Francisco Ramon
0.
CODESSO Maurício
0.
FERNANDES Mac Donald
0.
FIGUEIREDO SILVA Roberson
0.
FRANCA Carlos
0.
MAZUTTI Cristiano
0.
RIBEIRO DIAS Robson
0.
TERRA Danilo
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika