Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Japan Cup
2010
(1.HC)
Japan / 24 Oktober
Edition: 19 (151.3 Km)
Winner:
MARTIN Daniel
2009
2011
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Nieuws
(2)
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Daniel Martin
IRL
Tweets by @Japancup_ofc
Edities
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POWLESS Neilson
2019
MOLLEMA Bauke
2018
POWER Robert
2017
CANOLA Marco
2016
VILLELLA Davide
2015
MOLLEMA Bauke
2014
HAAS Nathan
2013
ROGERS Michael
2012
BASSO Ivan
2011
HAAS Nathan
Utsunomiya
-
Utsunomiya
24 Oktober
/ 151.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:02:28
MARTIN Daniel
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARTIN Daniel
GRM
04:02:28
2.
MCDONALD Peter
DPC
00:00:57
3.
HATANAKA Yusuke
SMN
00:00:57
4.
NISHITANI Taiji
AIS
00:00:57
5.
SUZUKI Shinri
SMN
00:00:57
6.
MIYAZAWA Takashi
PPO
00:00:57
7.
FROHLINGER Johannes
MRM
00:00:57
8.
LUND Anders
SAX
00:00:57
9.
ARASHIRO Yukiya
BTL
00:00:57
10.
MAZZANTI Luca
KAT
00:00:57
11.
PETERSON Thomas
GRM
00:01:01
12.
FUKUSHIMA Shinichi
GGA
00:01:01
13.
SHINAGAWA Masahiro
AIS
00:01:03
14.
SANO Junya
PPO
00:01:10
15.
ITAMI Kenji
BGT
00:01:56
16.
DOI Yukihiro
NJPN
00:01:58
17.
DUGGAN Timothy
GRM
00:02:00
18.
INOUE Kazuo
PPO
00:02:15
19.
GOLCER Jure
DER
00:02:20
20.
SALERNO Cristiano
DER
00:02:24
25
Uitvallers
4.
MARYCZ Jaroslaw
SAX
DNF
5.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
SAX
DNF
11.
MCEWEN Robbie
KAT
DNF
12.
PLIUSCHIN Alexandr
KAT
DNF
13.
BANDIERA Marco
KAT
DNF
14.
GALIMZYANOV Denis
KAT
DNF
24.
VAN SUMMEREN Johan
GRM
DNF
25.
FAIRLY Caleb
GRM
DNF
31.
CIOLEK Gerald
MRM
DNF
34.
ROELS Dominik
MRM
DNF
35.
VOSS Paul
MRM
DNF
43.
GAUDIN Damien
BTL
DNF
44.
LE FLOCH Guillaume
BTL
DNF
52.
BENENATI Cristiano
DER
DNF
53.
BORCHI Stefano
DER
DNF
55.
CUCINOTTA Claudio
DER
DNF
64.
KAIDO Ryoma
GGA
DNF
71.
SHAW Stuart
DPC
DNF
72.
PELL David
DPC
DNF
83.
TSUJI Yoshimitsu
BLZ
DNF
84.
NAGANUMA Takayuki
BLZ
DNF
85.
KOSAKA Hikaru
BLZ
DNF
113.
SHIMIZU Miyataka
BGT
DNF
122.
AYABE Takeaki
AIS
DNF
134.
UCHIMA Kohei
NJPN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken