Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Palma de Mallorca
2004
(1.3)
Spain / 1 Otsaila
Edition: 38 (82.0 Km)
Winner:
COLOM Antonio (Esp)
2003
2005
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Antonio Colom Mas
ESP
Tweets by @ChallengeMca
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1980
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1956
1954
1952
1948
1947
1946
1942
1941
1940
1939
1935
1934
1932
1913
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
GREIPEL André
2020
MOSCHETTI Matteo
2019
KITTEL Marcel
2018
DEGENKOLB John
2017
MCLAY Daniel
2016
GREIPEL André
2015
PELUCCHI Matteo
2014
MODOLO Sacha
2013
DEHAES Kenny
Palma
-
Palma
1 Otsaila
/ 82.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:35:48
DAVIS Allan
(51.670 km/hr)
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DAVIS Allan
01:35:48
2.
FREIRE GOMEZ Oscar
00:00:00
3.
ZABEL Erik
00:00:00
4.
HONDO Danilo
00:00:00
5.
BETTINI Paolo
00:00:00
6.
VOIGT Jens
00:00:00
7.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
00:00:00
8.
COLOM MAS Antonio
00:00:00
9.
REYNES MIMO Vicente
00:00:00
10.
GARCIA QUESADA Carlos
00:00:00
11.
MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel
00:00:00
12.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
00:00:00
13.
PRONK Matthé
00:00:00
14.
PLAZA MOLINA Ruben
00:00:00
15.
NAVAS CHICA David
00:00:00
16.
TROUSSOV Nikolai
00:00:00
17.
MÜLLER Martin
00:00:00
18.
BOS Marco
00:00:00
19.
BLANCO RODRIGUEZ David
00:00:00
20.
POITSCHKE Enrico
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika