Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Czech Cycling Tour
2011
(2.2)
Czech Republic / 7 Uztaila - 10 Uztaila
Edition: 3 (568.0 Km)
Winner:
KOZUBEK Stanislav
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stanislav Kozubek
CZE
1
Fans
Martin Wachs
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANA Filippo
2020
HOWSON Damien
2019
IMPEY Daryl
2018
ZOIDL Riccardo
2017
CERNY Josef
2016
ULISSI Diego
2015
VAKOC Petr
2014
MORTENSEN Martin
2013
KÖNIG Leopold
2012
PADOUR Frantisek
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Olomouc
-
Prostėjov
8 Uztaila
/ 148.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:35:10
STOJKU Emiljano
Laisterketako Liderra
:
04:03:06
ANDERSON Jack
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STOJKU Emiljano
03:35:10
2.
ARNOUTS Jim
00:00:00
3.
WEICHT Michael
00:00:00
4.
ZIMINE Boris
00:00:03
5.
YOVCHEV Yovcho
00:00:03
6.
BENCIK Petr
00:00:03
7.
KOVAC Maros
00:00:03
8.
DEMPSTER Zakkari
00:00:03
9.
FUSAZ Marco
00:00:03
10.
ANDERSON Jack
00:00:03
11.
JENKO Robert
00:00:03
12.
CLANCY Edward
00:00:03
13.
VOSS Paul
00:00:03
14.
BYSTROM Sven Erik
00:00:03
15.
WALCZAK Damian
00:00:03
16.
KOMAR Mateusz
00:00:03
17.
BUCHACEK Tomas
00:00:03
18.
OLLEGAARD Morten
00:00:03
19.
KESL Michal
00:00:03
20.
MEZGEC Luka
00:00:03
23
Erretiratzeak
0.
ALEKSIEV Aleksandar
DNF
0.
AZALTOVIC Tomas
DNF
0.
BISHOP Matthew
DNF
0.
BRAET Vinnie
DNF
0.
DE GROOT Daan
DNF
0.
DOLIN Yuval
DNF
0.
DOSTAL Jan
DNF
0.
DRUMEV Yordan
DNF
0.
GREENWOOD Ben
DNF
0.
HABERMAN Amnon
DNF
0.
HACECKY Vojtech
DNF
0.
KANKOVSKY Alois
DNF
0.
MAREK Jaroslav
DNF
0.
MUSTAPARTA Frans Leonard
DNF
0.
NESVEDA Jiri
DNF
0.
NOVOTNY Oldrich
DNF
0.
PEDERSEN Soren Pugdahl
DNF
0.
POSTHUMA Jelle
DNF
0.
PRISHPETNIY Alexander
DNF
0.
SALAJ Tomas
DNF
0.
SHREIBER Chen
DNF
0.
STOENCHEV Valentin
DNF
0.
YORDANOV Radostin
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika