Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca
2011
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 31 Abuztua - 3 Iraila
Edition: 41 (685.8 Km)
Winner:
PINOT Thibault
2010
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Thibaut Pinot
FRA
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Calcinato
-
Calcinato
1 Iraila
/ 199.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:40:18
MODOLO Sacha
Laisterketako Liderra
:
09:06:17
PINOT Thibaut
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MODOLO Sacha
COG
04:40:18
2.
BELLETTI Manuel
COG
00:00:00
3.
COLLI Daniele
GEO
00:00:00
4.
RICHEZE Maximiliano Ariel
DAN
00:00:00
5.
NAPOLITANO Danilo
ASA
00:00:00
6.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
7.
GATTO Oscar
FAR
00:00:00
8.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
CJR
00:00:00
9.
BAZZANA Alessandro
TT1
00:00:00
10.
VAN POPPEL Boy
UHC
00:00:00
11.
MAGGIORE Gianluca
DER
00:00:00
12.
PIECHELE Andrea
COG
00:00:00
13.
DE MARIA Giuseppe
DER
00:00:00
14.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
DAN
00:00:00
15.
HEGREBERG Roy
SPV
00:00:00
16.
FLORENCIO CABRE Xavier
GEO
00:00:00
17.
STEURS Geert
TSV
00:00:00
18.
AUBERT Loic
PYB
00:00:00
19.
DI SALVO Giuseppe
MIE
00:00:00
20.
CLARKE Hilton
UHC
00:00:00
1
Erretiratzeak
38.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
CJR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika