Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Bretagne Féminin
2013
(2.2)
(Tour Féminin de Bretagne)
France / 11 Uztaila - 14 Uztaila
(377.9 Km)
Winner:
CORDON Audrey
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Audrey Cordon-Ragot
FRA
Tweets by @BretagneLadiesT
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Mohon
-
Mohon
12 Uztaila
/ 12.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:17:04
KOEDOODER Vera
Laisterketako Liderra
:
03:39:06
CORDON-RAGOT Audrey
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Irteera ordutegiak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOEDOODER Vera
SLT
00:17:04
2.
PAWLOWSKA Katarzyna
GKS
00:00:02
3.
BIANNIC Aude
EBRE
00:00:03
4.
CORDON-RAGOT Audrey
FUT
00:00:10
5.
UTROBINA Elena
LTK
00:00:15
6.
CORSET Ruth
SLT
00:00:16
7.
DE JONG Thalita
EDUR
00:00:17
8.
CANUEL Karol-Ann
FUT
00:00:17
9.
VAN GOGH Natalie
EDUR
00:00:22
10.
BOYARSKAYA Natalia
NRUS
00:00:27
11.
CHULKOVA Anastasiya
RVL
00:00:27
12.
KUCHINSKAYA Elena
RVL
00:00:29
13.
LETH Julie
HPU
00:00:29
14.
GULUMA ORTIZ Serika Mitchel
VAI
00:00:33
15.
DEMAY Coralie
EBRE
00:00:34
16.
USABIAGA BALERDI Irene
LTK
00:00:35
17.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
NRUS
00:00:36
18.
ILIYNIKH Yulia
LTK
00:00:37
19.
KEOUGH ANTONNEAU Kaitlin
NUSA
00:00:41
20.
THORSEN Thea
HPU
00:00:44
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika