Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovénie
2013
(2.1)
Slovenia / 13 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 20 (503.1 Km)
Winner:
ROGINA Radoslav
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Radoslav Rogina
CRO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Škofja Loka
-
Vršič
15 Ekaina
/ 170.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:51:11
ROGINA Radoslav
Laisterketako Liderra
:
09:24:52
ROGINA Radoslav
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGINA Radoslav
ADR
04:51:11
2.
POLANC Jan
RAR
00:00:39
3.
SINKEWITZ Patrik
MKT
00:00:43
4.
VALJAVEC Tadej
SAK
00:01:08
5.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
COL
00:01:31
6.
PAGANI Angelo
BAR
00:01:42
7.
MAIDOS Tilegen
AS2
00:02:32
8.
GOLCER Jure
TIR
00:03:05
9.
ROMERO CORREDOR Jefrry Johan
COL
00:03:18
10.
RYBAKOV Alexander
RVL
00:03:24
11.
BARBIN Enrico
BAR
00:03:35
12.
NOSE Tomasz
ADR
00:04:04
13.
DURASEK Kristijan
LAM
00:04:04
14.
ROGLIC Primoz
ADR
00:04:04
15.
VANOVERBERGHE Arthur
TSV
00:04:19
16.
TOTSCHNIG Harald
TIR
00:04:25
17.
JUMABEKOV Nazar
AS2
00:05:01
18.
FIRSANOV Serguei
RVL
00:05:36
19.
FACCHINI Patrick
AND
00:06:00
20.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
00:06:08
9
Erretiratzeak
11.
DAVIS Allan
OGE
DNF
22.
HELVEN Sander
TSV
FAD
33.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
COL
DNF
61.
PIRAZZI Stefano
BAR
DSQ
74.
KRASNOV Leonid
RVL
FAD
87.
MAROLT Ziga
SAK
DNF
128.
SCHULTUS Patric
TIR
FAD
135.
DAVIDENOK Ilya
AS2
DNF
143.
SVESHNIKOV Kirill
LOK
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika