Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gran Premio Miguel Indurain
2013
(1.1)
(GP Miguel Indurain)
Spain / 30 Martxoa
Edition: 15 (179.3 Km)
Winner:
SPILAK Simon
2012
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Simon Spilak
SLO
Tweets by @CcestellaL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BARGUIL Warren
2021
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2019
HIVERT Jonathan
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
YATES Simon
2016
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2015
VICIOSO ARCOS Angel
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
SPILAK Simon
2012
MORENO FERNANDEZ Daniel
Estella
-
Estella
30 Martxoa
/ 179.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:50:46
SPILAK Simon
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPILAK Simon
KAT
04:50:46
2.
ANTON HERNANDEZ Igor
EUS
00:01:32
3.
STETINA Peter
GRS
00:01:34
4.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:01:49
5.
CARUSO Giampaolo
KAT
00:01:49
6.
KREUZIGER Roman
TST
00:01:54
7.
ANDONOV PETROV Danail
CJR
00:01:54
8.
LOSADA ALGUACIL Alberto
KAT
00:01:54
9.
RATTO Daniele
CAN
00:01:57
10.
VICIOSO ARCOS Angel
KAT
00:01:58
11.
VORGANOV Eduard
KAT
00:02:01
12.
ROCHE Nicholas
TST
00:02:05
13.
SØRENSEN Chris Anker
TST
00:02:06
14.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
EUS
00:02:07
15.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
COL
00:02:11
16.
MADRAZO RUIZ Ángel
MOV
00:02:11
17.
SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José
CAN
00:02:14
18.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
EUS
00:02:14
19.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
MOV
00:02:17
20.
NIEVE ITURALDE Mikel
EUS
00:02:17
63
Erretiratzeak
11.
COBO ACEBO Juan Jose
MOV
DNF
15.
LASTRAS GARCIA Pablo
MOV
DNF
17.
MORENO BAZAN Javier
MOV
DNF
18.
OSPINA HERNANDEZ Argiro Alonso
MOV
DNF
19.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
DNF
25.
LANDA MEANA Mikel
EUS
DNF
28.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
EUS
DNF
30.
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka
EUS
DNF
31.
DANIELSON Tom
GRS
DNF
33.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
GRS
DNF
38.
TALANSKY Andrew
GRS
DNF
45.
SAGAN Juraj
CAN
DNF
46.
SALERNO Cristiano
CAN
DNF
52.
NOVAL GONZALEZ Benjamin
TST
DNF
54.
PIRES Bruno
TST
DNF
55.
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
TST
DNF
57.
ZAUGG Oliver
TST
DNF
62.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
CJR
DNF
63.
LASCA Francesco
CJR
DNF
67.
MOYANO Enzo Josue
CJR
DNF
68.
MORENO ALLUE Francisco Javier
CJR
DNF
69.
ARAMENDIA LORENTE Javier
CJR
DNF
72.
CAMACHO BERNAL Julio Alexis
COL
DNF
74.
RODRIGUEZ GALINDO Michael
COL
DNF
83.
ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart
EUK
DNF
88.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUK
DNF
89.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUK
DNF
90.
IPARRAGIRRE Unai
EUK
DNF
93.
TORRES MUÍÑO Pablo
BUR
DNF
94.
MAS BONET Lluis
BUR
DNF
95.
BEKAERT Steve
BUR
DNF
96.
DEL PINO CORROCHANO Jesus
BUR
DNF
97.
HERNANDEZ ILLANA Dario
BUR
DNF
98.
CARAZO Efren
BUR
DNF
99.
BUTTO Federico
BUR
DNF
100.
RIUTORT MARTINEZ Juan Carlos
BUR
DNF
102.
HAGA Chad
OPM
DNF
103.
HANSON Ken
OPM
DNF
104.
SALAS Sebastian
OPM
DNF
105.
SELANDER Bjorn
OPM
DNF
107.
YOUNG Eric
OPM
DNF
108.
ZWIZANSKI Scott
OPM
DNF
112.
ARGUELYES RODRIGES Arkimedes
LOK
DNF
114.
SHALUNOV Evgeny
LOK
DNF
116.
SHPILEVSKY Boris
LOK
DNF
121.
SUAREZ ALBARRACIN Camilo Andres
CO4
DNF
122.
SALAZAR CASTANEDA Hugo Sebastian
CO4
DNF
125.
CASTANO OROZCO Jesus David
CO4
DNF
126.
CHAMORRO CHITAN Juan Ernesto
CO4
DNF
127.
URAN ARROYAVE Carlos Alberto
CO4
DNF
128.
ORJUELA GUTIERREZ Fernando
CO4
DNF
129.
RIVERA GUERRERO Ever Alexander
CO4
DNF
130.
PARRA BUSTAMANTE Heiner Rodrigo
CO4
DNF
131.
JUAREZ VERON Gabriel Nicolas
NARG
DNF
132.
BARROSO Fernando
NARG
DNF
133.
FERNANDEZ Emiliano Jesús
NARG
DNF
134.
GADAY OROZCO Julian Paulo
NARG
DNF
135.
AGOSTINI Mauro
NARG
DNF
136.
GUTIERREZ Gabriel
NARG
DNF
137.
VECCHI Facundo
NARG
DNF
138.
LEZICA Facundo
NARG
DNF
139.
DURAN Rodrigo
NARG
DNF
140.
SIVORI Ariel
NARG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika