Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Baltic Chain Tour
2013
(2.2)
Latvia / 19 Abuztua - 25 Abuztua
(1035.0 Km)
Winner:
WALSLEBEN Philipp
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Walsleben Philipp
GER
Edizioak
2022
2021
2020
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
PITHIE Laurence
2020
JOEAAR Gert
2018
LIEPINS Emils
2017
DAHL Herman
2016
BOGDANOVICS Maris
2015
KULYK Andriy
2014
VAN DER POEL Mathieu
2013
WALSLEBEN Philipp
2012
BAGDONAS Gediminas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Panevezys
-
Utena
24 Abuztua
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:23:18
RÄIM Mihkel
Laisterketako Liderra
:
19:14:22
WALSLEBEN Philipp
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RÄIM Mihkel
03:23:18
2.
PAPOK Siarhei
00:00:00
3.
POKIDOV Maxim
00:00:00
4.
MANDRI Rene
00:00:00
5.
KOMAR Mateusz
00:00:00
6.
METLUSHENKO Yuri
00:00:00
7.
KULYK Andriy
00:00:00
8.
BEKMANIS Indulis
00:00:00
9.
WALSLEBEN Philipp
00:00:00
10.
VASILYEV Maksym
00:00:00
11.
MANIUSIS Martynas
00:00:00
12.
BANASZEK Adrian
00:00:00
13.
SAVITSKY Ivan
00:00:00
14.
PAKHTUSOV Anatoliy
00:00:00
15.
RAMANAU Raman
00:00:00
16.
EGOROV Kirill
00:00:00
17.
WALCZAK Damian
00:00:00
18.
POPKOV Vitaliy
00:00:00
19.
SAVICKAS Zydrunas
00:00:00
20.
VASYLYUK Andriy
00:00:00
20
Erretiratzeak
0.
ANDRIJANOVS Reinis
DNF
0.
ASADOV Elchin
DNF
0.
DASKO Mario
FAD
0.
EKELI Eivind
DNS
0.
GRYGORENKO Oleksandr
FAD
0.
ISGANDAROV Tural
DNF
0.
KAHILA Ilari
DNF
0.
MCCONVEY Connor
DNF
0.
MUZYCHKIN Anton
FAD
0.
MYTSKO Aliaksandr
DNF
0.
PREVAR Oleksandr
FAD
0.
PRUUN Carl Heinrich
FAD
0.
PRUUS Peeter
FAD
0.
REINHARDT Theo
DNS
0.
RÄIM Rigo
DNF
0.
SAKALOU Andrei
FAD
0.
SPIKSETH Elias Angell
FAD
0.
SUNDHAGEN Tord Andre
FAD
0.
TANDREVOLD Halvor Landmark
DNF
0.
TARVIS Peeter
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika