Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2014
(2.2)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 2 Uztaila - 5 Uztaila
Edition: 25 (710.6 Km)
Winner:
ZIELINSKI Kamil
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Kamil Zielinski
POL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nowy Sącz
-
Krosno
4 Uztaila
/ 206.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:01:06
ZIELINSKI Kamil
Laisterketako Liderra
:
12:51:31
ZIELINSKI Kamil
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZIELINSKI Kamil
05:01:06
2.
TEDESCHI Mirko
00:00:00
3.
COLLODEL Matteo
00:00:10
4.
PODLASKI Michal
00:00:10
5.
KOCH Jonas
00:00:10
6.
PAKHTUSOV Anatoliy
00:00:10
7.
HUNAL Martin
00:00:10
8.
PREVAR Oleksandr
00:00:10
9.
POLNICKY Jiri
00:00:10
10.
DETKO Artur
00:00:10
11.
GOMENIUK Volodymyr
00:00:10
12.
GRADEK Kamil
00:00:10
13.
DELFOSSE Florent
00:00:10
14.
MERTZ Rémy
00:00:10
15.
PONS Gaetan
00:00:10
16.
WITECKI Mariusz
00:00:10
17.
BUDYAK Anatoliy
00:00:10
18.
MARCZYNSKI Tomasz
00:00:10
19.
HALEJAK Wojcieck
00:00:10
20.
STACHOWIAK Adam
00:00:10
9
Erretiratzeak
0.
AGARKOV Yuriy
DNF
0.
ASADOV Elchin
DNF
0.
CHIRKOV Ilya
DNF
0.
KADUCH Jan
DNF
0.
KASIANOV Oleksii
DNF
0.
LEDUCHOWSKI Aleksander
DNF
0.
NOWACZEK Mateusz
DNS
0.
SKORENKO Mykyta
DNF
0.
TEKLINSKI Adrian
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika