Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Championnats du Monde UCI CLM/ UCI TT World Championships (Men Under 23)
2014
(CM)
(World TimeTrial Championship (MU))
Spain / 22 Iraila
Edition: 19 (36.1 Km)
Winner:
FLAKEMORE Campbell
2013
2015
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Campbell Flakemore
AUS
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WAERENSKJOLD Søren
2021
PRICE-PEJTERSEN Johan
2019
BJERG Mikkel
2018
BJERG Mikkel
2017
BJERG Mikkel
2016
MATHIS Marco
2015
WÜRTZ SCHMIDT Mads
2014
FLAKEMORE Campbell
2013
HOWSON Damien
2012
VOROBYEV Anton
Ponferrada
-
Ponferrada
22 Iraila
/ 36.15 kilometer / Hasiera: 14:00 / Helmuga: 16:35
Etapa irabazlea
:
43:49:00
FLAKEMORE Campbell
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FLAKEMORE Campbell
UAUS
43:49:00
2.
MULLEN Ryan
UIRL
00:00:00
3.
KÜNG Stefan
USUI
00:09:00
4.
REIS Rafael Ferreira
UPOR
00:19:00
5.
SCHACHMANN Maximilian
UGER
00:37:00
6.
DIBBEN Jonathan
UGBR
00:38:00
7.
VANGSTAD Andreas
UNOR
00:44:00
8.
MEINTJES Louis
URSA
00:48:00
9.
FRISON Frederik
UBEL
01:07:00
10.
ORAM James
UNZL
01:09:00
11.
PÖSTLBERGER Lukas
UAUT
01:25:00
12.
POLITT Nils
UGER
01:27:00
13.
MANAKOV Victor
URUS
01:28:00
14.
LAMMERTINK Steven
UNED
01:38:00
15.
SCHIR Théry
USUI
01:44:00
16.
KRAGH ANDERSEN Søren
UDEN
01:44:00
17.
KIRSCH Alex
ULUX
01:45:00
18.
CAMACHO DEL FRESNO Juan
UESP
01:46:00
19.
MARTINELLI Davide
UITA
01:55:00
20.
EVTUSHENKO Alexander
URUS
01:55:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika