Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Estonia
2014
(2.1)
Estonia / 29 Maiatza - 31 Maiatza
(342.0 Km)
Winner:
GROSU Eduard Michael
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Eduard Michael Grosu
ROU
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Etapa 2 >
Tartu
-
Tartu
31 Maiatza
/ 150.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:22:40
KUREK Adrian
Laisterketako Liderra
:
07:43:26
GROSU Eduard Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUREK Adrian
CCC
03:22:40
2.
GROSU Eduard Michael
VFN
00:00:00
3.
JOEAAR Gert
NEST
00:00:00
4.
BOEV Igor
RVL
00:00:00
5.
KRASNOV Leonid
RVL
00:00:00
6.
SCHWEIZER Michael
BCP
00:00:00
7.
LAAS Martin
NEST
00:00:00
8.
LIEPINS Emils
RBD
00:00:00
9.
KOMAR Mateusz
BDC
00:00:00
10.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
00:00:00
11.
DE NEGRI Pier Paolo
VFN
00:00:00
12.
DZERVUS Darijus
NLTU
00:00:00
13.
BERNATONIS Marius
ALB
00:00:00
14.
KIENDYS Tomasz
CCC
00:00:00
15.
MANNINEN Matti
NFIN
00:00:00
16.
AKHRAMENKA Yauheni
NBLR
00:00:00
17.
BOGDANOVICS Maris
ALB
00:00:00
18.
BANASZEK Adrian
BDC
00:00:00
19.
SAVICKAS Zydrunas
NLTU
00:00:00
20.
NISU Oskar
NEST
00:00:00
21
Erretiratzeak
15.
TATARINOV Gennadiy
RVL
DNF
23.
GRONKIEWICZ Kacper
BDC
DNF
34.
VIOLA Antonio
VFN
DNS
38.
AKIMARU Yuya
VFN
DNF
48.
PAPOK Siarhei
RBD
DNF
54.
KANEPEJS Deins
ALB
DNF
57.
EISLERS Ingus
ALB
DNF
58.
SPILLERS Lauris
ALB
DNF
64.
TSISHKOU Raman
NBLR
DNF
73.
PECIULIS Andrius
NLTU
DNF
74.
PELAITIS Arnas
NLTU
DNF
76.
VILENISKIS Deividas
NLTU
DNF
81.
PÖKÄLÄ Samuel
NFIN
DNF
85.
SIMOLA Mika
NFIN
DNF
87.
NURMI Roope
NFIN
DNF
91.
DABKOWSKI Konrad
AJT
DNF
92.
CHRZANOWSKI Slawomir
AJT
DNF
95.
EZQUERRA MUELA Jesús
AJT
DNF
111.
MCCONVEY Connor
BCP
DNF
113.
KLEMME Daniel
BCP
DNS
116.
DAVISON Luke
BCP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika