Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Driedaagse De Panne-Koksijde
2015
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 31 Maart - 2 April
Edition: 39 (541.8 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2014
2016
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(3)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @bruggedepanne
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
1
|
2
|
3a
|
3b
Volgende
Etappe 1 >
De Panne
-
Zottegem
31 Maart
/ 202.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:59:31
KRISTOFF Alexander
Klassementleider
:
03:59:21
KRISTOFF Alexander
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
03:59:31
2.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
00:00:00
3.
DEVOLDER Stijn
TFR
00:00:00
4.
DE BIE Sean
LTS
00:00:00
5.
BAK Lars Ytting
LTS
00:00:00
6.
BYSTROM Sven Erik
KAT
00:00:06
7.
KÜNG Stefan
BMC
00:00:32
8.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:34
9.
MODOLO Sacha
LAM
00:00:34
10.
SBARAGLI Kristian
MTN
00:00:34
11.
KREDER Raymond
ROP
00:00:34
12.
REGUIGUI Youcef
MTN
00:00:34
13.
ANDRIATO Rafael
STH
00:00:34
14.
STUYVEN Jasper
TFR
00:00:34
15.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:34
16.
ZABEL Rick
BMC
00:00:34
17.
BACKAERT Frederik
WGG
00:00:34
18.
GUARNIERI Jacopo
KAT
00:00:34
19.
GREIPEL André
LTS
00:00:34
20.
VIVIANI Elia
SKY
00:00:34
10
Uitvallers
98.
STEEGMANS Gert
TFR
DNF
102.
GADRET John
MOV
DNF
104.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
MOV
DNF
128.
TABORRE Fabio
AND
DNF
161.
BENNETT Sam
BOA
DNS
175.
JANS Roy
WGG
DNF
186.
RUFFONI Nicola
BAR
DNF
191.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
226.
RUIJGH Rob
VGS
DNF
232.
SLEURS Christophe
MMM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken