Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Driedaagse De Panne-Koksijde
2015
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 31 Martxoa - 2 Apirila
Edition: 39 (541.8 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @bruggedepanne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 1 >
De Panne
-
Zottegem
31 Martxoa
/ 202.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:59:31
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
03:59:21
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
03:59:31
2.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
00:00:00
3.
DEVOLDER Stijn
TFR
00:00:00
4.
DE BIE Sean
LTS
00:00:00
5.
BAK Lars Ytting
LTS
00:00:00
6.
BYSTROM Sven Erik
KAT
00:00:06
7.
KÜNG Stefan
BMC
00:00:32
8.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:34
9.
MODOLO Sacha
LAM
00:00:34
10.
SBARAGLI Kristian
MTN
00:00:34
11.
KREDER Raymond
ROP
00:00:34
12.
REGUIGUI Youcef
MTN
00:00:34
13.
ANDRIATO Rafael
STH
00:00:34
14.
STUYVEN Jasper
TFR
00:00:34
15.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:34
16.
ZABEL Rick
BMC
00:00:34
17.
BACKAERT Frederik
WGG
00:00:34
18.
GUARNIERI Jacopo
KAT
00:00:34
19.
GREIPEL André
LTS
00:00:34
20.
VIVIANI Elia
SKY
00:00:34
10
Erretiratzeak
98.
STEEGMANS Gert
TFR
DNF
102.
GADRET John
MOV
DNF
104.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
MOV
DNF
128.
TABORRE Fabio
AND
DNF
161.
BENNETT Sam
BOA
DNS
175.
JANS Roy
WGG
DNF
186.
RUFFONI Nicola
BAR
DNF
191.
GROSU Eduard Michael
NIP
DNF
226.
RUIJGH Rob
VGS
DNF
232.
SLEURS Christophe
MMM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika