Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Olympic Road Championship
2016
(OS)
Brazil / 6 Augustus
Edition: 1 (241.5 Km)
Winner:
VAN AVERMAET Greg
2021
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Greg Van Avermaet
BEL
Edities
2016
2021
2012
2008
2004
2000
1996
1992
1988
1984
1980
1976
1972
1968
1964
1960
1956
1952
1948
1936
1932
1928
1924
1920
1912
1896
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
CARAPAZ Richard
2016
VAN AVERMAET Greg
2012
VINOKOUROV Alexandre
2008
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
2004
BETTINI Paolo
2000
ULLRICH Jan
1996
RICHARD Pascal
1992
CASARTELLI Fabio
1988
LUDWIG Olaf
1984
GREWAL Alexi
Rio de Janeiro
-
Rio de Janeiro
6 Augustus
/ 241.50 kilometer
Etappewinnaar
:
06:10:05
VAN AVERMAET Greg
Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN AVERMAET Greg
NBEL
06:10:05
2.
FUGLSANG Jakob
NDEN
00:00:00
3.
MAJKA Rafal
NPOL
00:00:05
4.
ALAPHILIPPE Julian
NFRA
00:00:22
5.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
NESP
00:00:22
6.
ARU Fabio
NITA
00:00:22
7.
MEINTJES Louis
NRSA
00:00:22
8.
ZEITS Andrey
NKAZ
00:00:25
9.
KANGERT Tanel
NEST
00:01:47
10.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
NPOR
00:02:29
11.
THOMAS Geraint
NGBR
00:02:29
12.
FROOME Christopher
NGBR
00:02:58
13.
MARTIN Daniel
NIRL
00:02:58
14.
BUCHMANN Emanuel
NGER
00:02:58
15.
YATES Adam
NGBR
00:03:03
16.
BOOKWALTER Brent
NUSA
00:03:31
17.
MOLLEMA Bauke
NNED
00:03:31
18.
DURASEK Kristijan
NCRO
00:03:31
19.
REICHENBACH Sébastien
NSUI
00:03:31
20.
SCHLECK Frank
NLUX
00:03:31
81
Uitvallers
3.
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
NESP
DNF
4.
ERVITI Imanol
NESP
DNF
5.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
NESP
DNF
9.
HENAO MONTOYA Sergio
NCOL
DNF
10.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
NCOL
DNF
11.
PANTANO GOMEZ Jarlinson
NCOL
DNF
12.
URAN URAN Rigoberto
NCOL
DNF
15.
BARGUIL Warren
NFRA
DNF
17.
CUMMINGS Stephen
NGBR
DNF
19.
STANNARD Ian
NGBR
DNF
23.
DENNIS Rohan
NAUS
DNF
24.
BOWDEN Scott
NAUS
DNF
25.
PORTE Richie
NAUS
DNF
26.
DE PLUS Laurens
NBEL
DNF
30.
WELLENS Tim
NBEL
DNF
31.
DUMOULIN Tom
NNED
DNF
34.
POELS Wouter
NNED
DNF
38.
NIBALI Vincenzo
NITA
DNF
39.
ROSA Diego
NITA
DNF
41.
ALBASINI Michael
NSUI
DNF
43.
MORABITO Steve
NSUI
DNF
50.
GESCHKE Simon
NGER
DNF
51.
LEVY Maximilian
NGER
DNF
52.
MARTIN Tony
NGER
DNF
53.
BOASSON HAGEN Edvald
NNOR
DNF
54.
BYSTROM Sven Erik
NNOR
DNF
57.
BODNAR Maciej
NPOL
DNF
64.
BARTA Jan
NCZE
DNF
65.
KÖNIG Leopold
NCZE
DNF
66.
STYBAR Zdenek
NCZE
DNF
69.
KOSTYUK Denys
NUKR
DNF
70.
KHRIPTA Andriy
NUKR
DNF
71.
MOHORIC Matej
NSLO
DNF
76.
MIZBANI ERANAGH Ghader
NIRI
DNF
77.
MOAZAMI GODARZI Arvin
NIRI
DNF
78.
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
NIRI
DNF
82.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
NPOR
DNF
83.
MANSOURI Abderrahmane
NALG
DNF
84.
REGUIGUI Youcef
NALG
DNF
85.
DENIFL Stefan
NAUT
DNF
88.
HADDI Soufiane
NMAR
DNF
89.
LAHSSAINI Mohssine
NMAR
DNF
91.
PHINNEY Taylor
NUSA
DNF
93.
TAARAMAE Rein
NEST
DNF
94.
KONOVALOVAS Ignatas
NLTU
OTL
97.
WILLIAMS Zac
NNZL
DNF
98.
DUCHESNE Antoine
NCAN
DNF
99.
HOULE Hugo
NCAN
DNF
101.
KIRYIENKA Vasil
NBLR
DNF
104.
UCHIMA Kohei
NJPN
DNF
105.
KIM Okcheol
NKOR
DNF
106.
SEO Joonyong
NKOR
DNF
107.
MONSALVE Jonathan
NVEN
DNF
108.
UBETO APONTE Miguel
NVEN
DNF
110.
KVASINA Matija
NCRO
DNF
112.
DIAZ Daniel Ricardo
NARG
DNF
113.
RICHEZE Maximiliano Ariel
NARG
DNF
119.
CHEUNG King Lok
NHKG
DNF
120.
RODRIGUEZ AGUILAR Jose Luis
NCHI
DNF
121.
NIYONSHUTI Adrien
RWA
DNF
122.
AVERIN Maxim
NAZE
DNF
123.
TVETCOV Serghei
NROU
DNF
124.
LEMUS DAVILA Luis Enrique
NMEX
DNF
125.
BALKAN Onur
NTUR
DNF
126.
ORKEN Ahmet
NTUR
DNF
128.
DA SILVA RAMOS Kleber
NBRA
DNF
129.
FISCHER Murilo Antonio
NBRA
OTL
131.
NOUISRI Ali
NTUN
DNF
132.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
NBUL
DNF
133.
RODAS OCHOA Manuel
NGUA
DNF
134.
GUAMA DE LA CRUZ Byron
NECU
DNF
135.
STEVIC Ivan
NSRB
DNF
136.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
NETH
DNF
137.
MILAN JIMENEZ Diego
NDOM
DNF
138.
CRAVEN Dan
NNAM
DNF
139.
SOLIZ VILCA Oscar
NBOL
DNF
140.
GURI Qendrim
NKOS
DNF
141.
BABILONIA Brian
NPUR
DNF
142.
MIRZA AL-HAMMADI Yousif
NUAE
DNF
143.
DESTRIBOIS PHOUNSAVATH Alex Ariya
NLAO
DNF
144.
KURBATOV Alexey
NRUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken