Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour d'Azerbaïdjan
2016
(2.1)
(International Azerbaïjan Tour)
Azerbaijan / 4 Maiatza - 8 Maiatza
(790.5 Km)
Winner:
EIBEGGER Markus
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Markus Eibegger
AUT
Tweets by @tourdaz
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
POZDNYAKOV Kirill
2016
EIBEGGER Markus
2015
ROGLIC Primoz
2014
ZAKARIN Ilnur
2013
HRECHYN Serhy
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Baku
-
Baku
8 Maiatza
/ 158.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:46
SCHWARZMANN Michael
Laisterketako Liderra
:
18:59:12
EIBEGGER Markus
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHWARZMANN Michael
BOA
03:41:46
2.
CECCHIN Alberto
ROT
00:00:00
3.
SCHORN Daniel
RSW
00:00:00
4.
AVERIN Maxim
BCP
00:00:00
5.
BOIVIN Guillaume
CAT
00:00:00
6.
THWAITES Scott
BOA
00:00:00
7.
WACKERMANN Luca
ANS
00:00:00
8.
MUGERLI Matej
BCP
00:00:00
9.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:00:00
10.
EIBEGGER Markus
RSW
00:00:00
11.
MALAGUTI Alessandro
UNI
00:00:00
12.
SCOTSON Miles
ILU
00:00:00
13.
MANAKOV Victor
GAZ
00:00:00
14.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:00
15.
EASTER Griffin
ILU
00:00:00
16.
NOCENTINI Rinaldo
TAV
00:00:00
17.
ARSLANOV Ildar
GAZ
00:00:02
18.
FONZI Giuseppe
STH
00:00:02
19.
TURRIN Alex
UNI
00:00:02
20.
LOZANO RIBA David
TNN
00:00:02
12
Erretiratzeak
35.
DUCOURNAU Gilbert
STH
DNF
43.
GLASSPOOL James
TNN
DNS
55.
PASCHE Frank
ROT
DNF
82.
KULIMBETOV Nurbolat
TSE
DNF
104.
PAVLIC Marko
CAT
DNF
114.
TYBOR Patrik
DKB
DNF
115.
ZIMANY Kristian
DKB
DNF
116.
LAJCHA Juraj
DKB
DNF
123.
VILANOVA MARSA Marc
KCP
DNF
135.
VAITKUS Tomas
ANS
DNF
146.
STEIMLE Jannik
RSW
DNF
184.
MOHD SAIFUL ANUAR Aziz
TSG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika