Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
2016
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid)
Spain / 7 Maiatza - 8 Maiatza
Edition: 29 (256.8 Km)
Winner:
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Juan Jose Lobato Del Valle
ESP
Tweets by @Vuelta_Madrid
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Madrid
-
Madrid
8 Maiatza
/ 95.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:39:32
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
05:57:43
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
01:39:32
2.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
MOV
00:00:00
3.
SHILOV Sergey
LOK
00:00:00
4.
HERRADA LOPEZ Jesús
MOV
00:00:00
5.
RATTO Daniele
AND
00:00:00
6.
BAGUES KALPARSORO Aritz
EUS
00:00:00
7.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
EUS
00:00:00
8.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
00:00:00
9.
JIMENEZ LOZANO Carlos Anton
RPB
00:00:00
10.
ARROYO DURAN David
CJR
00:00:00
11.
TVETCOV Serghei
AND
00:00:00
12.
FERNÁNDEZ AYARZAGUENA Egoitz
NESP
00:00:00
13.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:00
14.
PACHER Quentin
DMP
00:00:00
15.
PARDILLA BELLON Sergio
CJR
00:00:00
16.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
00:00:00
17.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
AND
00:00:00
18.
SAMOLENKOV Artem
LOK
00:00:00
19.
SÁEZ BENITO Hector
CJR
00:00:00
20.
PAULINHO Pedro
LAA
00:00:00
3
Erretiratzeak
16.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
DNF
104.
NUÑEZ Adrián
DCT
DNF
134.
TORRES Cristian
NESP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika