Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gran Premio de Venezuela
2016
(1.2)
Venezuela / 14 Maiatza
(73.5 Km)
Winner:
MUNOZ GRANDON Paola
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Paola Andrea Munoz Grandon
CHI
Edizioak
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
MUNOZ GRANDON Paola Andrea
San Felipe
-
San Felipe
14 Maiatza
/ 73.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:52:11
MUNOZ GRANDON Paola Andrea
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MUNOZ GRANDON Paola Andrea
NCHI
01:52:11
2.
FERNANDES SILVA Clemilda
NBRA
00:00:00
3.
CESAR SALAZAR Jennifer Mariana
00:00:00
4.
RIVAS Zuralmy
00:00:00
5.
PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli
00:00:00
6.
ROCHA GUERRERO Mayra del Rocio
NMEX
00:00:01
7.
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
NCHI
00:00:01
8.
LIONÇO Daniela
NBRA
00:00:01
9.
GONZALEZ GARCIA Angie Sabrina
00:00:01
10.
SOLANO Milagro Consuelo
NCRC
00:00:01
11.
MORENO Wilmarys
00:00:01
12.
RODRIGUEZ GUTIERREZ Carolina
NMEX
00:00:03
13.
VARGAS BARRIENTOS Maria Jose
NCRC
00:03:40
27
Erretiratzeak
2.
TAPIA Gleydimar
DNF
4.
TAPIA María
DNF
6.
VARELA HUERTA Erika Haydee
NMEX
DNF
7.
DREXEL CLOUTHIER Ingrid
NMEX
DNF
9.
GARCIA BUITRAGO Danielys Del Valle
DNF
11.
MONTAÑA PINEDA Rosinberg Daniela
DNF
12.
MALDONADO Emberly
DNF
13.
MENA SOLANO Milagro
NCRC
DNF
14.
GUILLEN CHAVARRA Edith
NCRC
DNF
18.
URBINA Keyni
DNF
19.
BRICEÑO JIMENEZ Maria Elena
DNF
21.
COELHO FERREIRA Camila
NBRA
DNF
23.
FERNANDES SILVA Janildes
NBRA
DNF
25.
SALAZAR Zaily
DNF
26.
MARTINEZ Leydi
DNF
27.
RUEDA Maria
DNF
28.
ARREOLA NAVARRO Sofia
DNF
31.
REYES RAMOS Javiera Belen
NCHI
DNF
32.
PAREDES MARTINEZ Constanza Victoria
NCHI
DNF
33.
MATA Rebeca
DNF
34.
LINDO Katherine
DNF
35.
MARTINEZ Kimberly
DNF
36.
SANCHEZ Michelle
DNF
37.
SUÁREZ Ana
NECU
DNF
38.
NUNEZ PADILLA Miryam
NECU
DNF
39.
FLORES Salia
NECU
DNF
40.
NARVAEZ Nikole
NECU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika