Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne
2017
(2.1)
(Tour du Poitou Charentes et de la Vienne)
France / 22 Abuztua - 25 Abuztua
Edition: 31 (658.3 Km)
Winner:
PEDERSEN Mads
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mads Pedersen
DEN
Tweets by @TourPoitouChtes
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KÜNG Stefan
2021
SWIFT Connor
2020
DEMARE Arnaud
2019
LAPORTE Christophe
2018
DEMARE Arnaud
2017
PEDERSEN Mads
2016
CHAVANEL Sylvain
2015
MARTIN Tony
2014
CHAVANEL Sylvain
2013
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Saint-Savinien-sur-Charente
-
Roumazières-Loubert
23 Abuztua
/ 185.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:18:44
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
09:05:57
BOUHANNI Nacer
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
COF
04:18:44
2.
VIVIANI Elia
SKY
00:00:00
3.
TOUZÉ Damien
AUB
00:00:00
4.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
00:00:00
5.
GIRAUD Benjamin
DMP
00:00:00
6.
REIJNEN Kiel
TFS
00:00:00
7.
NAPOLITANO Danilo
WGG
00:00:00
8.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
00:00:00
9.
NOPPE Christophe
SVB
00:00:00
10.
BOUDAT Thomas
DEN
00:00:00
11.
DELTOMBE Kevin
SVB
00:00:00
12.
LIEPINS Emils
DMP
00:00:00
13.
PASQUALON Andrea
WGG
00:00:00
14.
LEVASSEUR Jordan
ADT
00:00:00
15.
TSATEVITCH Alexey
GAZ
00:00:00
16.
FARAZIJN Maxime
SVB
00:00:00
17.
OFFREDO Yoann
WGG
00:00:00
18.
KURIYANOV Stepan
GAZ
00:00:00
19.
GUARNIERI Jacopo
FDJ
00:00:00
20.
BARBIER Rudy
ALM
00:00:00
3
Erretiratzeak
98.
SMUKULIS Gatis
DMP
DNF
104.
LEVARLET Guillaume
WGG
DNS
131.
MAIKIN Roman
GAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika