Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
KOGA Slag om Norg
2018
(1.1)
Netherlands / 11 Abuztua
(191.0 Km)
Winner:
VAN SCHIP Jan Willem
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Jan Willem Van Schip
NED
Tweets by @slagomnorg
Edizioak
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
VERMELTFOORT Coen
2018
VAN SCHIP Jan Willem
2017
VERMEERSCH Gianni
2016
JAKOBSEN Fabio
Rolde
-
Oosteind
11 Abuztua
/ 190.90 kilometer / Hasiera: 12:00 / Helmuga: 16:50
Etapa irabazlea
:
04:32:19
VAN SCHIP Jan Willem
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN SCHIP Jan Willem
RNL
04:32:19
2.
CARPENTER Robin
RLY
04:32:19
3.
VAN BREDA Rick
MCT
04:32:28
4.
KOOISTRA Maarten
SEG
04:33:04
5.
BUGTER Luuc
DCR
04:33:04
6.
RHIM Brendan
HCA
04:33:06
7.
BOL Cees
SEG
04:33:41
8.
SLIK Ivar
MCT
04:34:14
9.
VAN DEN BERG Marijn
DCR
04:34:34
10.
VAN DER HOORN Taco
RNL
04:35:07
11.
GERTS Floris
RNL
04:35:08
12.
OCKELOEN Jasper
MCT
04:35:12
13.
ANDERSON Ryan
RLY
04:35:12
14.
VAN RHEE Joey
MCT
04:35:24
15.
HOOLE Daan
SEG
04:35:24
16.
DE VOS Adam
RLY
04:35:24
17.
SCHULTING Peter
MCT
04:35:27
18.
MEIJERS Jeroen
RNL
04:35:43
19.
WOLSINK Jelle
VLA
04:36:15
20.
OTTEMA Rick
ALE
04:36:17
34
Erretiratzeak
12.
FARAZIJN Maxime
SVB
DNF
15.
PLANCKAERT Emiel
SVB
DNF
16.
WARLOP Jordi
SVB
DNF
17.
WEEMAES Sasha
SVB
DNF
25.
HUFF Charles Bradley
RLY
DNF
27.
YOUNG Eric
RLY
DNF
32.
HAVIK Piotr
BRT
DNF
33.
HOEYBERGHS Daan
BRT
DNF
34.
MEEUWISSE Melle
BRT
DNF
37.
TIETEMA Bas
BRT
DNF
41.
CHRISTENSEN Ryan
BCC
DNF
43.
PAGE Charles
BCC
DNF
45.
ROSE DAVIS Louis
BCC
DNF
47.
TOWNSEND Rory
BCC
DNS
63.
OOSTRA Folkert
ALE
DNF
67.
VAN DER DUIN Patrick
ALE
DNF
113.
EISING Tijmen
MET
DNF
114.
LINDENBERG Jim
MET
DNF
115.
NIEUWPOORT Jelle
MET
DNF
131.
DÖRRIE Marc
LKH
DNF
133.
SCHORMAIR Fabian
LKH
DNF
135.
LÜBBERS Dorian
LKH
DNF
136.
WEINZHEIMER Richard
LKH
DNF
144.
OTTEVANGER Bas
VLA
DNF
145.
STROETINGA Wim
VLA
DNF
154.
REYNAERTS Jan
CIB
DNF
162.
BRYON Miguel
HCA
DNF
163.
FLAKSIS Andzs
HCA
DNF
172.
BAZAN CLAVELES Oscar Nehuen
STF
DNF
173.
DE VOS Gert-Jan
STF
DNF
174.
ESPINOZA IBARRA Ignacio Alejandro
STF
DNF
175.
GONZÁLEZ Freddy
STF
DNF
176.
LEON NAVARRO Bernardo
STF
DNF
177.
VILLANUEVA Eduardo Ignacio
STF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika