Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Festival Elsy Jacobs
2019
(2.1)
(Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs)
Luxembourg / 10 Mei - 12 Mei
Edition: 8 (220.9 Km)
Winner:
BRENNAUER Lisa
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Lisa Brennauer
GER
Tweets by @Festival_Elsy
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
Vorige
0
|
1
|
2
Volgende
Etappe 1 >
Steinfort
-
Steinfort
11 Mei
/ 107.10 kilometer
Etappewinnaar
:
00:00:02
LACH Marta
Klassementleider
:
02.53.28
VOLLERING Demi
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LACH Marta
CCC
00:00:02
2.
BANKS Elizabeth
BIG
00:00:02
3.
KOCH Franziska
EMVC
00:00:02
4.
VOLLERING Demi
PHV
00:00:02
5.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:00:02
6.
MAJERUS Christine
NLUX
00:00:02
7.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
00:00:02
8.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
00:00:02
9.
BRENNAUER Lisa
WNT
00:00:02
10.
REUSSER Marlen
WCC
00:00:02
11.
MARKUS Riejanne
CCC
00:00:02
12.
DE VUYST Sofie
PHV
00:00:02
13.
HAMMES Kathrin
WNT
00:00:02
14.
BECKER Charlotte
FDJ
00:00:02
15.
DE BOER Sophie
PHV
00:00:02
16.
ALZINI Martina
BIG
00:00:02
17.
SHARPE Alice
WCC
00:00:02
18.
SHEKEL Olga
ASA
00:00:02
19.
KUIJPERS Evy
CCC
00:00:02
20.
KOLESAVA Anastasiya
WCC
00:00:02
6
Uitvallers
4.
WILTGEN Pia
NLUX
DNF
5.
MAUS Laetitia
NLUX
DNF
82.
KURNOSSOVA Marina
ASA
DNF
92.
FRAPPORTI Simona
BPK
DNF
123.
ABGRALL Noémie
CMW
DNF
146.
BRATTEKLEIV Ingvild
NNOR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken