Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Festival Elsy Jacobs
2019
(2.1)
(Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs)
Luxembourg / 10 Maiatza - 12 Maiatza
Edition: 8 (220.9 Km)
Winner:
BRENNAUER Lisa
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Lisa Brennauer
GER
Tweets by @Festival_Elsy
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Steinfort
-
Steinfort
11 Maiatza
/ 107.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:00:02
LACH Marta
Laisterketako Liderra
:
02.53.28
VOLLERING Demi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LACH Marta
CCC
00:00:02
2.
BANKS Elizabeth
BIG
00:00:02
3.
KOCH Franziska
EMVC
00:00:02
4.
VOLLERING Demi
PHV
00:00:02
5.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:00:02
6.
MAJERUS Christine
NLUX
00:00:02
7.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
00:00:02
8.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
00:00:02
9.
BRENNAUER Lisa
WNT
00:00:02
10.
REUSSER Marlen
WCC
00:00:02
11.
MARKUS Riejanne
CCC
00:00:02
12.
DE VUYST Sofie
PHV
00:00:02
13.
HAMMES Kathrin
WNT
00:00:02
14.
BECKER Charlotte
FDJ
00:00:02
15.
DE BOER Sophie
PHV
00:00:02
16.
ALZINI Martina
BIG
00:00:02
17.
SHARPE Alice
WCC
00:00:02
18.
SHEKEL Olga
ASA
00:00:02
19.
KUIJPERS Evy
CCC
00:00:02
20.
KOLESAVA Anastasiya
WCC
00:00:02
6
Erretiratzeak
4.
WILTGEN Pia
NLUX
DNF
5.
MAUS Laetitia
NLUX
DNF
82.
KURNOSSOVA Marina
ASA
DNF
92.
FRAPPORTI Simona
BPK
DNF
123.
ABGRALL Noémie
CMW
DNF
146.
BRATTEKLEIV Ingvild
NNOR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika