Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria
2019
(2.1)
Austria / 6 Uztaila - 12 Uztaila
Edition: 71 (876.5 Km)
Winner:
HERMANS Ben
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ben Hermans
BEL
Tweets by @tourofaustria
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
HERMANS Ben
2017
DENIFL Stefan
2016
HIRT Jan
2015
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
2014
KENNAUGH Peter
2013
ZOIDL Riccardo
2012
FUGLSANG Jakob
2011
KESSIAKOFF Fredrik
2010
RICCO Riccardo
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 0 >
Wels
-
Wels
6 Uztaila
/ 2.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:50:00
STEIMLE Jannik
Laisterketako Liderra
:
00:02:50
STEIMLE Jannik
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STEIMLE Jannik
VBG
02:50:00
2.
BRANDLE Matthias
ICA
02:51:00
3.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
02:53:00
4.
WIRTGEN Tom
WVA
02:54:00
5.
LIEPINS Emils
WVA
02:54:00
6.
CERNY Josef
CPT
02:55:00
7.
DEVRIENDT Tom
WGG
02:55:00
8.
GAMPER Patrick
TIR
02:56:00
9.
OWSIAN Lukasz
CPT
02:56:00
10.
GASPAROTTO Enrico
TDD
02:56:00
11.
KOCH Jonas
CPT
02:56:00
12.
KRIZEK Matthias
RSW
02:57:00
13.
FEDELI Alessandro
DMP
02:57:00
14.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
MOV
02:57:00
15.
SLAGTER Tom Jelte
TDD
02:57:00
16.
SPENGLER Lukas
WVA
02:57:00
17.
SWIFT Connor
PCB
02:57:00
18.
LIETAER Eliot
WVA
02:57:00
19.
JENSEN August
ICA
02:58:00
20.
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
MOV
02:58:00
1
Erretiratzeak
123.
KIERNER Florian
RSW
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika