Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Rosa Iccrea
2019
(2.WWT)
(Giro Rosa)
Italy / 5 Uztaila - 14 Uztaila
Edition: 30 (920.4 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lissone
-
Carate Brianza
8 Uztaila
/ 100.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:29:50
BORGHESI Letizia
Laisterketako Liderra
:
08:07:20
NIEWIADOMA Katarzyna
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BORGHESI Letizia
VAI
02:29:50
2.
QUAGLIOTTO Nadia
ALE
02:29:50
3.
PERINI Chiara
BPK
02:29:50
4.
VOS Marianne
CCC
02:30:32
5.
KIRCHMANN Leah
SUN
02:30:32
6.
PALADIN Soraya
ALE
02:30:32
7.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
02:30:32
8.
SANGUINETI Ilaria
VAL
02:30:32
9.
VAN DEN STEEN Kelly
LSL
02:30:32
10.
LELEIVYTE Rasa
VAI
02:30:32
11.
BALDUCCI Michela
VAI
02:30:32
12.
LONGO BORGHINI Elisa
TRE
02:30:32
13.
FIDANZA Arianna
SBT
02:30:32
14.
KOPECKY Lotte
LSL
02:30:32
15.
TOMASI Laura
TOP
02:30:32
16.
BRAND Lucinda
SUN
02:30:32
17.
WILD Kirsten
WNT
02:30:32
18.
BERTIZZOLO Sofia
TVC
02:30:32
19.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
02:30:32
20.
RYAN Alexis
CSR
02:30:32
10
Erretiratzeak
32.
MEUCCI Claudia
CZF
DNF
33.
BORTOLOTTI Simona
CZF
DNF
36.
FOLLONI Silvia
CZF
DNF
114.
SAARELAINEN Sari
CGS
DNF
126.
FERNANDES SILVA Clemilda
SBT
DNF
156.
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
MOV
DNF
174.
HAJKOVA Marketa
SER
DNF
175.
GONCHAROVA Alexandra
SER
DNF
176.
CAUZ Francesca
SER
DNF
202.
LEONARDI Elena
TOP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika