Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo
2019
(2.1)
(Vuelta Ciclista Asturias)
Spain / 3 Maiatza - 5 Maiatza
Edition: 62 (469.0 Km)
Winner:
CARAPAZ Richard
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Richard Carapaz
ECU
1
Fans
Espumeru
Tweets by @vueltasturias
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1957
1956
1955
1954
1953
1950
1947
1928
1927
1926
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2021
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
CARAPAZ Richard
2018
CARAPAZ Richard
2017
ALARCON GARCIA Raul
2016
CARTHY Hugh
2015
ANTON HERNANDEZ Igor
2013
TXURRUKA ANSOLA Amets
2012
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
2011
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Cangas del Narcea
-
Oviedo
5 Maiatza
/ 119.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:50:51
LEMOS PINTO Edgar Miguel
Laisterketako Liderra
:
11:34:16
CARAPAZ Richard
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
W52
02:50:51
2.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
MZN
02:50:55
3.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
02:50:55
4.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
02:50:55
5.
OLDANI Stefano
KMT
02:50:55
6.
NEILANDS Krists
ICA
02:50:55
7.
RODRIGUES David Miguel Costa
RPB
02:50:55
8.
VLASOV Aleksander
GAZ
02:50:55
9.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
MZN
02:50:55
10.
CAÑAVERAL VARGAS Jonathan
BSM
02:50:55
11.
GONZALEZ Mario
EUS
02:50:55
12.
CARAPAZ Richard
MOV
02:50:55
13.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
02:50:55
14.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
AVL
02:50:55
15.
REYES ORTEGA Aldemar
MZN
02:51:14
16.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
02:51:14
17.
GOMES Luís
RPB
02:51:33
18.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
02:51:33
19.
RYBALKIN Aleksey
GAZ
02:51:33
20.
NYCH Artem
GAZ
02:51:33
3
Erretiratzeak
2.
LANDA MEANA Mikel
MOV
DNS
85.
GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
EUK
DNF
97.
PÉREZ MARTIN Juan Ignacio
AVL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika