Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
GP Antalya 2020 (1.2)
(GP Antalya)
Turkey  /  16 February

Edition: 1 (121.0 Km)
Winner: PISKUNOV Maxim

   

Winners of the Race


Last Winners







16 February / 121.00 kilometer
Stagewinner:02:45:25 PISKUNOV Maxim

Description
Result
Stage results
1. PISKUNOV Maksim RUS 2:45:25
2. FORTIN Filippo ITA TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:45:25
3. SHNYRKO Aliaksei BLR 2:45:25
4. ROSTOVTSEV Sergey RUS 2:45:25
5. BALKAN Onur TUR 2:45:25
6. STASH Mamyr RUS 2:45:25
7. BUTS Vitaliy UKR UKRAINE 2:45:25
8. OZGUR Batuhan TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:25
9. LUCHSHENKO Sergey KAZ APPLE TEAM 2:45:25
10. KULYK Andrii UKR 2:45:25
11. PAPOK Siarhei BLR MINSK CYCLING CLUB 2:45:25
12. BEKENOV Alexandr KAZ 2:45:25
13. BAGHIROV Najaf AZE 2:45:25
14. DAKHNOVSKYI Kostiantyn UKR 2:45:25
15. EL KOURAJI Mohcine MAR SIDI ALI PRO CYCLING TEAM 2:45:25
16. DILEK Halil TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:25
17. EVTUSHENKO Alexander RUS 2:45:25
18. ZHURKIN Nikolay RUS 2:45:25
19. MOHD ZAINI Muhammad Akmal Zaidi MAS 2:45:25
20. KONONENKO Mykhaylo UKR UKRAINE 2:45:25
21. JOLIDON Cédric SUI 2:45:25
22. VASYLIEV Maksym UKR 2:45:25
23. GERASIMOV Ivan RUS 2:45:25
24. BOSCH Manuel AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:45:25
25. ĐURIĆ Ðorde SRB 2:45:25
26. CHAOUFI Tarik MAR SIDI ALI PRO CYCLING TEAM 2:45:25
27. VESELINOVIĆ Dušan SRB 2:45:25
28. VIUNOSHEV Mikhail RUS 2:45:25
29. KRIZEK Matthias AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:45:25
30. LAHCEN El Mejdoubi MAR SIDI ALI PRO CYCLING TEAM 2:45:25
31. SHAUCHENKA Siarhei BLR 2:45:25
32. ZINKOVSKIY Yaroslav KAZ 2:45:25
33. TURGUT Onur TUR 2:45:31
34. SMETANIUK Oleksandr UKR 2:45:31
35. NIYAZOV Bolat KAZ 2:45:31
36. ILIĆ Ognjen SRB 2:45:33
37. TSARENKO Kyrylo UKR 2:45:33
38. SILCHENKO Artyom KAZ APPLE TEAM 2:45:33
39. BAJC Andi SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:45:35
40. JABRAYILOV Samir AZE 2:45:35
41. ALAJMI Abdulhadi KUW 2:45:35
42. AL-MANSOUR Abdulrahman KUW 2:45:35
43. MAMMADOV Mahmud AZE 2:45:35
44. BAZHKOU Stanislau BLR 2:45:39
45. AURIGNAC Samy FRA CAMBODIA CYCLING ACADEMY 2:45:41
46. MIKAYILZADE Musa AZE 2:45:41
47. DEMENTYEV Yehor UKR UKRAINE 2:45:41
48. BUDIAK Anatolii UKR UKRAINE 2:45:41
49. HNIDASHEV Yaroslav UKR 2:45:41
50. BILYI Maksym UKR 2:45:44
51. ARIKAN Dogukan TUR 2:45:46
52. MAIKIN Roman RUS CAMBODIA CYCLING ACADEMY 2:45:46
53. KOMIN Aleksandr RUS 2:45:46
54. SAYAR Mustafa TUR 2:45:46
55. SHCHYPAK Oleksandr UKR 2:45:46
56. MIRALIYEV Sultanmurat KAZ APPLE TEAM 2:45:50
57. DEPE Serdar TUR 2:45:50
58. RAJABLOU Mohammad IRI 2:45:50
59. HUDRY Florian FRA CAMBODIA CYCLING ACADEMY 2:45:50
60. DEMIR Ismail TUR 2:45:50
61. GLADYSH Roman UKR 2:45:53
62. ALMUTAIRI Ahmad KUW 2:45:59
63. VASYLYUK Andriy UKR UKRAINE 2:45:59
64. MUSIIENKO Bohdan UKR 2:45:59
65. BIALIAUSKI Kanstantsin BLR 2:45:59
66. ANDROSAU Mikhail BLR 2:45:59
67. SEKER Cebrail TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:59
68. SOBAL Yauhen BLR MINSK CYCLING CLUB 2:45:59
69. ORENCIK Ahmet TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:59
70. STEFANOVIĆ Stefan SRB 2:45:59
71. BIALIAUSKI Vasili BLR MINSK CYCLING CLUB 2:45:59
72. BALKAN Serkan TUR 2:45:59
73. MANAKOV Viktor RUS 2:45:59
74. SAMOILAU Branislau BLR MINSK CYCLING CLUB 2:45:59
75. KIRYIEVICH Artur BLR 2:45:59
76. DANILOVIĆ Marko SRB 2:45:59
77. SLAMZHANOV Orken KAZ 2:46:06
78. KELLECI Abdulkadir TUR 2:46:08
79. DOGAN Halil TUR 2:46:08
80. SCHORMAIR Fabian GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:46:08
81. ZAITSEV Ivan KAZ 2:46:14
82. SAZANOV Andrei RUS 2:46:14
83. GROŠELJ Žiga SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 2:46:17
84. HRYNIV Vitaliy UKR 2:46:17
85. DZHUS Volodymyr UKR 2:46:17
86. ZUBAR Vladislav UKR 2:46:23
87. DINMUKHAMETOV Ramis KAZ 2:46:26
88. GRIGORYAN Stepan RUS 2:46:42
89. ILCHENKO Vladimir RUS 2:46:44
90. QURBANOV Ali AZE 2:45:25
91. POLIVODA Oleksandr UKR UKRAINE 2:46:57
92. HOLOVASH Oleksandr UKR UKRAINE 2:46:57
93. SHAKOTKO Aleksandr RUS 2:47:08
94. DURGUN Eyyüp TUR 2:47:35
95. KOCAN Emin TUR 2:45:25
96. TIRYAKI Oguzhan TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:25
97. BOUSQUET Pascal FRA CAMBODIA CYCLING ACADEMY 2:53:49
98. TUREBEKOV Nurgali KAZ APPLE TEAM 2:53:49
99. SAMLI Feritcan TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:53:49
100. IMAD Sanbouli MAR SIDI ALI PRO CYCLING TEAM 2:45:25
101. NGAI Chun Weng MAS 2:57:56
102. CHAQRI Aziz MAR 2:57:56
103. MULLER Gabriel FRA CAMBODIA CYCLING ACADEMY 2:57:56
104. ZAHBOUNE Hassan MAR SIDI ALI PRO CYCLING TEAM 2:57:56
105. YAVUZ Emre TUR 2:45:25
106. ALKHALAIFAH Khaled KUW 2:45:25
107. KAYGISIZ Zeki TUR 2:45:25
108. YIGIT Tahir TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 2:45:25








--- advertisement ---