Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Women's Tour
2021
(2.WWT)
(The Women's Tour)
United Kingdom / 4 Urria - 9 Urria
Edition: 7 (635.2 Km)
Winner:
VOLLERING Demi
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Demi Vollering
NED
Tweets by @thewomenstour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LONGO BORGHINI Elisa
2021
VOLLERING Demi
2019
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2018
LABECKI-RIVERA Coryn
2017
NIEWIADOMA Katarzyna
2016
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2015
BRENNAUER Lisa
2014
VOS Marianne
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Bicester
-
Banbury
4 Urria
/ 147.60 kilometer / Hasiera: 11:15 / Helmuga: 15:00
Etapa irabazlea
:
03:44:41
BASTIANELLI Marta
Laisterketako Liderra
:
03:44:31
BASTIANELLI Marta
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
ALE
03:44:41
2.
HOSKING Chloe
TFS
00:00:00
3.
COPPONI Clara
FDJ
00:00:00
4.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
00:00:00
5.
CECCHINI Elena
SDW
00:00:00
6.
BARNES Hannah
CSR
00:00:00
7.
BERTIZZOLO Sofia
LIV
00:00:00
8.
NELSON Josie
HPU
00:00:00
9.
PIETERS Amy
SDW
00:00:00
10.
KIRCHMANN Leah
DSM
00:00:00
11.
ROY Sarah
BEX
00:00:00
12.
LABOUS Juliette
DSM
00:00:00
13.
MAJERUS Christine
SDW
00:00:00
14.
VOLLERING Demi
SDW
00:00:00
15.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
SDW
00:00:00
16.
DUVAL Eugénie
FDJ
00:00:00
17.
CHABBEY Elise
CSR
00:00:00
18.
BIANNIC Aude
MOV
00:00:00
19.
KESSLER Nina
TIB
00:00:00
20.
BUJAK Eugenia
ALE
00:00:00
3
Erretiratzeak
4.
LONGO BORGHINI Elisa
TFS
DNF
45.
BOOGAARD Emma
HPU
DNF
102.
ERATH Tanja
TIB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika