Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Rwanda
2022
(2.1)
Rwanda / 20 Otsaila - 27 Otsaila
Edition: 14 (937.1 Km)
Winner:
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Natnael Tesfatsion Ocbit
ERI
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Kigali
-
Rwamagana
21 Otsaila
/ 148.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:28:25
DUJARDIN Sandy
Laisterketako Liderra
:
03:33:06
GENIEZ Alexandre
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DUJARDIN Sandy
TEN
03:28:25
2.
LAURANCE Axel
BBK
00:00:00
3.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
DRA
00:00:00
4.
MULUBERHAN Henok
BAI
00:00:00
5.
BYIZA UHIRIWE Renus
NRWA
00:00:00
6.
STOKBRO NIELSEN Andreas
TCO
00:00:00
7.
BENDIXEN Louis
TCO
00:00:00
8.
DONALDSON Robert
NGBR
00:00:00
9.
MCGILL Scott
WGC
00:00:00
10.
MAT AMIN Mohd Shahrul
TSG
00:00:00
11.
MÜNSTERMANN Per
SVL
00:00:00
12.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
00:00:00
13.
GOLDSTEIN Omer
ISN
00:00:00
14.
GRANIGAN Noah
WGC
00:00:00
15.
TEUGELS Lennert
TIS
00:00:00
16.
GOEMAN Andreas
TIS
00:00:00
17.
STOCKMAN Michiel
SVL
00:00:00
18.
EYOB Metkel
TSG
00:00:00
19.
KNOLLE Jon
SVL
00:00:00
20.
ED DOGHMY Achraf
NMAR
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika