Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire
2022
(1.1)
(La Roue Tourangelle)
France / 27 Martxoa
(202.0 Km)
Winner:
BOUHANNI Nacer
2021
2002
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nacer Bouhanni
FRA
Tweets by @rouetourangelle
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BOUHANNI Nacer
2021
DEMARE Arnaud
2019
TAMINIAUX Lionel
2018
SARREAU Marc
2017
DASSONVILLE Flavien
2016
DUMOULIN Samuel
2015
MANZIN Lorrenzo
2014
TULIK Angelo
2013
DELAGE Mickael
2012
KUZNETSOV Vyacheslav
Château-Renault
-
Tours
27 Martxoa
/ 202.00 kilometer / Hasiera: 13:30
Etapa irabazlea
:
04:39:03
BOUHANNI Nacer
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
ARK
04:39:03
2.
COQUARD Bryan
COF
00:00:00
3.
DUJARDIN Sandy
TEN
00:00:00
4.
BOUDAT Thomas
GRL
00:00:00
5.
WEEMAES Sasha
SVB
00:00:00
6.
WELTEN Bram
GFC
00:00:00
7.
VENTURINI Clément
ACT
00:00:00
8.
MANZIN Lorrenzo
TEN
00:00:00
9.
FROIDEVAUX Robin
TUD
00:00:00
10.
MORIN Emmanuel
194
00:00:00
11.
PAGE Hugo
IWG
00:00:00
12.
PEÁK Barnabas
IWG
00:00:00
13.
BAUDIN Alex
TUD
00:00:00
14.
THIJSSEN Gerben
IWG
00:00:00
15.
MIFSUD Andréa
NMC
00:00:00
16.
GUARNIERI Jacopo
GFC
00:00:00
17.
FUENTES PANIEGO Ángel
BBH
00:00:00
18.
BAGUES KALPARSORO Aritz
CJR
00:00:00
19.
LEVEAU Jérémy
GRL
00:00:00
20.
GUEGAN Maël
194
00:00:00
5
Erretiratzeak
6.
SINKELDAM Ramon
GFC
DNS
32.
CHAMPION Thomas
COF
DNF
93.
DE VOS Adam
HPM
DNF
104.
MERCHAN CARDONA Didier Norberto
DRA
DNF
131.
TESSON Jason
AUB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika