Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
1999
(2.4)
Australia / 19 Urtarrila - 24 Urtarrila
Edition: 1 (762.0 Km)
Winner:
O'GRADY Stuart
2000
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Stuart O'Grady
AUS
Brett Aitken
AUS
Christian Andersen
DEN
Cadel Evans
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Port Adelaide
-
Gawler
22 Urtarrila
/ 149.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:53:08
ZABEL Erik
Laisterketako Liderra
:
O'GRADY Stuart
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZABEL Erik
TEL
03:53:08
2.
MILLER Graeme
00:00:00
3.
SVORADA Jan
LAM
00:00:00
4.
AITKEN Brett
PAL
00:00:00
5.
AUS Lauri
CSO
00:00:00
6.
TRAVERSONI Mario
SAE
00:00:00
7.
HAMMOND Roger
PAL
00:00:00
8.
VAN HAESEBROUCKE Franky
00:00:00
9.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
10.
KIRSIPUU Jaan
CSO
00:00:00
11.
ALDAG Rolf
TEL
00:00:00
12.
LOMBARDI Giovanni
TEL
00:00:00
13.
ROGERS Michael
00:00:00
14.
SMITH Duncan
NAUS
00:00:00
15.
BOURGUIGNON Thierry
BIG
00:00:00
16.
SWEET Corey
00:00:00
17.
SPRUCH Zbigniew
LAM
00:00:00
18.
BACKSTEDT Magnus
C.A
00:00:00
19.
MORI Massimiliano
SAE
00:00:00
20.
EVANS Cadel
NAUS
00:00:00
1
Erretiratzeak
104.
GAGGIOLI Roberto
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika