Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque
2005
(2.HC)
France / 4 Maiatza - 8 Maiatza
Edition: 51 (889.3 Km)
Winner:
Pierrick Fedrigo (Fra)
2004
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Pierrick Fedrigo
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Marcq-en-Baroeul
-
Lens
5 Maiatza
/ 204.10 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
04:33:42
GILBERT Philippe
(44.742 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
GILBERT Philippe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GILBERT Philippe
FDJ
04:33:42
2.
VAITKUS Tomas
A2R
00:00:00
3.
VALACH Jan
ZVZ
00:00:03
4.
SIEDLER Sebastian
WIE
00:00:08
5.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:08
6.
ZAREBSKI Jaroslaw
ATI
00:00:08
7.
SVORADA Jan
ZVZ
00:00:08
8.
GRISHKINE Oleg
NIC
00:00:08
9.
VAN LOOCKE Jurgen
LAN
00:00:08
10.
RUSKYS Saulius
AGR
00:00:08
11.
FLICKINGER Andy
A2R
00:00:08
12.
D'AMORE Crescenzo
ASA
00:00:08
13.
GERDEMANN Linus
CSC
00:00:08
14.
AGNOLUTTO Christophe
AGR
00:00:08
15.
MARINANGELI Sergio
NSM
00:00:08
16.
KRIVTSOV Yuriy
A2R
00:00:08
17.
LEVECOT Benjamin
RAG
00:00:08
18.
EFIMKIN Vladimir
TBL
00:00:08
19.
JUFRE POU Josep
REF
00:00:08
20.
VAN SPEYBROECK Wesley
JAC
00:00:08
6
Erretiratzeak
7.
NAULLEAU Alexandre
BTL
DNF
8.
RAVARD Anthony
BTL
DNF
25.
LEQUATRE Geoffroy
C.A
DNF
164.
MÜLLER Martin
WIE
DNF
191.
ASCANI Luca
NSM
DNF
198.
NAUDUZS Andris
NSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika