Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Taldeak eta txirrindulariak
2014
ProTour Team
(18)
Professional Continental Team
(17)
Continental Team
(175)
Women´s Team
(32)
Elite 2
(38)
World Tour
(17)
UCI Europe Tour
(119)
UCI America Tour
(26)
UCI Asia Tour
(43)
UCI Africa Tour
(4)
UCI Oceania Tour
(5)
Albania
(1)
Algeria
(5)
Argentina
(4)
Australia
(10)
Austria
(10)
Azerbaijan
(3)
Basque Country
(1)
Belarus
(4)
Belgium
(29)
Brazil
(8)
Brunei Darussalam
(1)
Bulgaria
(1)
Canada
(7)
Chile
(3)
China
(12)
Colombia
(8)
Costa Rica
(9)
Croatia
(4)
Cuba
(1)
Czech Republic
(9)
Denmark
(10)
Ecuador
(3)
El Salvador
(1)
Eritrea
(2)
Estonia
(2)
Finland
(3)
France
(25)
Germany
(19)
Greece
(5)
Guam
(1)
Guatemala
(1)
Honduras
(1)
Hong Kong
(3)
Hungary
(3)
Indonesia
(2)
Iran
(4)
Ireland
(3)
Israel
(1)
Italy
(27)
Japan
(11)
Kazahkstan
(5)
Latvia
(5)
Lithuania
(3)
Luxembourg
(7)
Macedonia
(1)
Malaysia
(2)
Mexico
(3)
Moldavia
(2)
Morocco
(2)
Netherlands
(34)
New Zealand
(3)
Norway
(13)
Paraguay
(2)
Philippines
(2)
Poland
(12)
Portugal
(9)
Puerto Rico
(1)
Qatar
(1)
Romania
(6)
Russia
(17)
Rwanda
(1)
Scotland
(1)
Serbia
(2)
Singapore
(2)
Slovakia
(6)
Slovenia
(6)
South Africa
(4)
South Korea
(6)
Spain
(11)
St. Kitts and Nevis
(1)
Sweden
(7)
Switzerland
(6)
Taiwan
(3)
Thailand
(2)
Turkey
(2)
Ukraine
(6)
United Arab Emirates
(2)
United Kingdom
(15)
United States
(39)
Uruguay
(1)
Uzbekistan
(1)
Venezuela
(2)
UCI Europe Tour
2014
AC SPARTA PRAHA (ASP)
ACTIVEJET TEAM (AJT)
ADRIA MOBIL (ADR)
ALPHA BALTIC - UNITYMARATHONS.COM (ALB)
AMORE & VITA - SELLE SMP (AMO)
AMPLATZ - BMC (AMP)
AN POST - CHAINREACTION (SKT)
ANDRONI GIOCATTOLI (AND)
AREA ZERO PRO TEAM (AZT)
ASC DUKLA PRAHA (ADP)
BANCO BIC-CARMIM (BBC)
BARDIANI CSF (BAR)
BAUKNECHT - AUTHOR (BAU)
BDC - MARCPOL TEAM (BDC)
BIGMAT - AUBER 93 (AUB)
BIKE AID - RIDE FOR HELP (BAI)
BKCP- POWERPLUS (BKP)
BRETAGNE - SECHE ENVIRONNEMENT (BSE)
BURGOS-BH (BUR)
CAJA RURAL - SEGUROS RGA (CJR)
CCC POLSAT POLKOWICE (CCC)
CHRISTINA WATCHES P/B DANA (CWO)
CIBEL (CIB)
CK BANSKA BYSTRICA (CKB)
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS (COF)
COLOR CODE - BIOWANZE (CCB)
CULT ENERGY VITAL WATER (CUL)
CYCLINGTEAM DE RIJKE (RIJ)
CYCLINGTEAM JO PIELS (CJP)
DEVELOPMENT TEAM GIANT-SHIMANO (GID)
DUKLA TRENCIN TREK (DUK)
EFAPEL - GLASSDRIVE (EFG)
EPIC JANOM GREENWAY (JAN)
ETIXX (ETI)
EUSKADI (EUK)
EXPERIMENT 23 (EXP)
FIREFIGHTERS UPSALA CK (FFU)
FROY - BIANCHI (FRB)
GEBRÜDER WEISS - OBERNDORFER (GWO)
IAM CYCLING (IAM)
ISD CONTINENTAL TEAM (ISD)
JOKER MERIDA (TJM)
JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM (JTW)
KASTRO TEAM (TKT)
KEITH MOBEL - PARTIZAN (SRB)
KOLSS CYCLING TEAM (KLS)
KWADRO - STANNAH (KWS)
LA ALUMINIOS - ANTARTE (LAA)
LATVIA - U23 (ULAT)
LEOPARD DEVELOPMENT TEAM (LDT)
LKT TEAM BRANDENBURG (LKT)
LOKOSPHINX (LOK)
LOULETANO - DUNAS DOURADAS (LDD)
MADISON GENESIS (MGT)
MARCHIOL EMISFERO (MAE)
MERIDIANA KAMEN TEAM (MKT)
METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM (MET)
MEXLLER (MEX)
MG KVIS - WILIER (MGK)
MLP TEAM BERGSTRASSE (TBJ)
MOTIV3 PRO-CYCLING TEAM (MPC)
NANKANG - FONDRIEST (CEF)
NERI SOTTOLI (NRI)
NETHERLANDS (NNED)
NETHERLANDS - U23 (UNED)
NFTO (NPC)
OFM - QUINTA DA LIXA (OFM)
PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL CYCLING TEAM (PVC)
RABOBANK DEVELOPMENT TEAM (RDT)
RAD-NET ROSE TEAM (RNR)
RADENSKA (RAR)
RADIO POPULAR (BOA)
RAPHA CONDOR JLT (RCJ)
RIETUMU - DELFIN (RBD)
RIWAL CYCLING TEAM (VPC)
ROUBAIX LILLE METROPOLE (RLM)
RUSSIAN HELICOPTERS (HCL)
RUSVELO (RVL)
SICOT-HEMUS 1896 (SHE)
SKC TUFO PROSTEJOV (SKC)
SP TABLEWARE (SPT)
SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (SUN)
SWITZERLAND (NSUI)
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON (PCW)
TEAM 21 (T21)
TEAM 3M (MMM)
TEAM DESIGNA KOKKEN - KNUDSGAARD (DKK)
TEAM DIFFERDANGE - LOSCH (CCD)
TEAM FIXIT.NO (FIX)
TEAM GIANT-SHIMANO (GIA)
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS (RSW)
TEAM HEIZOMAT (THF)
TEAM IDEA (IDE)
TEAM KUOTA (TKG)
TEAM LA POMME MARSEILLE 13 (LPM)
TEAM NETAPP - ENDURA (TNE)
TEAM OSTER HUS - RIDLEY (OHR)
TEAM RINGERIKS - KRAFT (KRA)
TEAM SPAREBANKEN SOR (TSS)
TEAM STUTTGART (SGT)
TEAM STÖLTING (STG)
TEAM TREFOR - BLUE WATER (TBW)
TEAM VORARLBERG (VBG)
TELENET - FIDEA (TFC)
TIROL CYCLING TEAM (TIR)
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE (TSV)
TORKU SEKERSPOR (TKS)
TUSNAD CYCLING TEAM (TCT)
UTENSILNORD (UNA)
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM (VGS)
VEGA - HOTSAND (VHS)
VELOSURE - GIORDANA RACING TEAM (VGR)
VERANCLASSIC - DOLTCINI (VER)
VERANDAS WILLEMS (WIL)
WALLONIE - BRUXELLES (WBC)
WANTY – GROUPE GOBERT (WGG)
WELTOUR - GUERCIOTTI (WTG)
WIBATECH FUJI ZORY (WIB)
WSA-GREENLIFE (WSA)
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika