Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Taldeak eta txirrindulariak
2002
Trade Team 1
(30)
Trade Team Women
(25)
Trade Team 2
(32)
Trade Team 3
(43)
Australia
(4)
Austria
(4)
Belgium
(9)
Canada
(3)
Colombia
(1)
Czech Republic
(4)
Denmark
(4)
France
(10)
Germany
(11)
Italy
(20)
Lithuania
(1)
Netherlands
(12)
Norway
(2)
Poland
(10)
Portugal
(10)
Russia
(2)
San Marino
(1)
Slovakia
(1)
Slovenia
(1)
South Africa
(1)
Spain
(6)
Sweden
(2)
Switzerland
(2)
Taiwan
(1)
Ukraine
(1)
United States
(13)
Trade Team 1
2002
ACQUA & SAPONE - CANTINA TOLLO (ACQ)
AG2R PREVOYANCE (A2R)
ALESSIO (ALS)
BIGMAT.AUBER 93 (BIG)
BONJOUR (BJR)
COFIDIS, LE CREDIT PAR TELEPHONE (COF)
CREDIT AGRICOLE (C.A)
DOMO - FARM FRITES (DFF)
EUSKALTEL - EUSKADI (EUS)
FASSA BORTOLO (FAS)
GEROLSTEINER (GST)
IBANESTO.COM (BAN)
INDEX ALEXIA (INA)
JEAN DELATOUR (DEL)
KELME - COSTA BLANCA (KEL)
La FRANÇAISE des JEUX (FDJ)
LAMPRE - DAIKIN (LAM)
LOTTO - ADECCO (LOT)
MAPEI - QUICK STEP (MAP)
MERCATONE UNO (MER)
MILANEZA - MSS (MIL)
ONCE - EROSKI (ONE)
PHONAK HEARING SYSTEMS (PHO)
RABOBANK (RAB)
SAECO MACCHINE PER CAFFE' - LONGONI SPORT (SAE)
TACCONI SPORT (TAC)
TEAM COAST (COA)
TEAM CSC TISCALI (CST)
TEAM TELEKOM (TEL)
US POSTAL SERVICE (USP)
Trade Team Women
2002
ACCA DUE O PASTA ZARA LORENA CAMICIE (ADO)
AMOROSO'S / HH RACING TEAM (AHH)
BONDA - LUKOWSKI ex MLYN (BON)
C.A. MANTES LA VILLE 78 (CAM)
DEIA - PRAGMA - COLNAGO (DEI)
EDILSAVINO (EDI)
EQUIPE CYCLISTE RONA (RON)
EQUIPE NÜRNBERGER VERSICHERUNG (NUR)
FIGURELLA DREAM TEAM (FIG)
ITERA TEAM (ITR)
NECKERMANN BENELUXTEAM (NEC)
ONDERNEMERS VAN NATURE (OND)
PETROGRADETS (PTG)
POWER-PLATE - BIK (POW)
S.C. MICHELA FANINI RECORD ROX (MIC)
SATURN CYCLING TEAM (SAW)
TEAM ALIVERTI KOOKAI IMM. LUCA ATET (ALI)
TEAM FARM FRITES - HARTOL (FAR)
TEAM GRACE CYCLING (GRA)
TEAM RASCHIANI - ALFA LUM R.S.M. (RAS)
TEAM SPONSOR SERVICE (SPO)
TEAM T-MOBILE USA (TMO)
TON VAN BEMMELEN (TVB)
USCI CHIRIO (USC)
VLAANDEREN - T-INTERIM LADIES TEAM (VLL)
Trade Team 2
2002
AMORE & VITA BERETTA (AMO)
BANKGIROLOTERIJ-BATAVUS (BBT)
BARBOT - TORRIE (BAR)
CAGE MAGLIERIE (CAG)
CANTANHEDE - MARQUES DE MARIALVA (CMM)
CARVALHELHOS - BOAVISTA (CAB)
CCC - POLSAT (CCC)
CERAMICHE PANARIA - FIORDO (PAN)
COLOMBIA - SELLE ITALIA (CLM)
DE NARDI - PASTA MONTEGRAPPA (NAR)
EDS - FAKTA (EDS)
FORMAGGI TRENTINI (FOT)
ITERA (ITE)
JAZZTEL - COSTA DE ALMERIA (JAZ)
L.A. - PECOL (LAP)
LANDBOUWKREDIET – COLNAGO (LAN)
MARLUX - VILLE DE CHARLEROI (MAR)
MATESICA - ABOBODA (MAT)
MROZ (MRO)
NAVIGATORS CYCLING TEAM (NVR)
OKTOS - SAINT-QUENTIN (SAI)
PALMANS – COLLSTROP (PAL)
PERUTNINA PTUJ - KRKA TELEKOM (PPK)
PORTA DA RAVESSA / ZURICH (PDR)
RDM – FLANDERS (RDM)
RELAX - FUENLABRADA (REL)
TEAM COLOGNE (TCL)
TEAM COLPACK - ASTRO (CPK)
TEAM NÜRNBERGER VERSICHERUNG (NUR)
TEAM WIESENHOF (WIE)
VLAANDEREN - T INTERIM (VLA)
WÜSTENROT - ZVVZ (WUS)
Trade Team 3
2002
7UP / NUTRA FIG (7UP)
AC SPARTA PRAHA (ASP)
AMBRA, OBUWIE - SNC, ODZIEZ (AMC)
ARBOE MERIDA GRAZ (ARB)
ASC - VILA DO CONDE (ASC)
AXA - VVZ PROFESSIONAL CYCLING TEAM (AXA)
CREDIT AGRICOLE ESPOIRS (CAE)
CYCLING TEAM BERT STORY - PIELS (BSP)
ELK HAUS RADTEAM SPORTUNION SCHREMS (ELK)
GIANT ASIA RACING TEAM (GNT)
GLUD & MARSTRAND HORSENS (GLU)
ITEAMNOVA.COM (ITN)
JELLY BELLY (JEL)
JITTERY JOE'S - CHOCO-ANDEAN ECO COFFEE (JIT)
JOKO VELAMOS (JOK)
JURA SUISSE - NIPPON HODDO (JUR)
LEGIA (LEG)
MAPEI - QUICK STEP (MQS)
MERCURY CYCLING TEAM (MCT)
MIKOMAX - BROWAR STAROPOLSKI (MIK)
OFOTO - LOMBARDI SPORTS (OFO)
PAREDES ROTA DOS MOVEIS (PRM)
PEPOLIM & IRMAOS - OVARENSE (PIO)
PRIME ALLIANCE CYCLING TEAM (PRI)
PSK REMERX (PSK)
RABOBANK TT3 (RB3)
SATURN CYCLING TEAM (SAT)
SCHROEDER IRON PRO CYCLING (SCI)
SERVISCO - KOOP (SER)
SIERRA NEVADA - CANNONDALE CYCLING TEAM (SIE)
SYMPATICO - JET FUEL COFFEE (SYM)
TEAM COMNET - SENGES (COM)
TEAM CRESCENT (CRE)
TEAM GERICOM BIKEDRIVE (GBK)
TEAM HSBC (HSB)
TEAM KRONE (KRO)
TEAM LAMONTA (TLM)
TEAM LTA - QUATTRO LOGISTICS (LTA)
TEAM MÄLARENERGI (MAL)
TEAM ROTHAUS (ROT)
VAN HEMERT GROEP CYCLING (VHG)
VOLKSBANK IDEAL (VOL)
WELTOUR (WEL)
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika