Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
La Poly Normande 2019 (1.1)
France  /  18 August

Edition: 40 (157.0 Km)
Winner: COSNEFROY Benoit

2018    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. COSNEFROY Benoit ALM 03:55:19
2. FERRON Valentin TDE 00:00:02
3. TOUZ╔ Damien COF 00:00:14
4. DELETTRE Alexandre DMP 00:00:14
5. PARET-PEINTRE AurÚlien ALM 00:00:14
6. PAILLOT Yoann AUB 00:00:14
7. OURSELIN Paul TDE 00:00:14
8. DELAPLACE Anthony PCB 00:00:14
9. CLAEYS Dimitri COF 00:01:57
10. GAREL Adrien VCB 00:02:45
11. LEWIS Adam BRT 00:02:45
12. COLMAN Alex DHB 00:02:56
13. LE CUNFF KÚvin AUB 00:02:59
14. PICHON Laurent PCB 00:02:59
15. CHEVALIER Maxime VCB 00:02:59
16. GUERIN Alexis DMP 00:02:59
17. SOUPE Geoffrey COF 00:02:59
18. GESBERT Elie PCB 00:02:59
19. VOISARD Yannis AKT 00:02:59
20. IDJOUADIENNE Pierre RLM 00:02:59
21. LOUVEL Matis GFC 00:02:59
22. GOUAULT Pierre RLM 00:02:59
23. BIDARD Franšois ALM 00:02:59
24. CENTRONE Ivan CCD 00:02:59
25. HOEYBERGHS Daan BRT 00:02:59
26. SICARD Romain TDE 00:02:59
27. MORABITO Steve GFC 00:02:59
28. MASSON Christophe RLM 00:03:02
29. MAURELET Flavien AUB 00:03:06
30. FERASSE Thibault RLM 00:03:24
31. HAVIK Piotr BRT 00:06:47
32. MENGOULAS Alex BRT 00:06:51
33. COOLEN Yves BRT 00:06:51
34. G▄LLER Timo AKT 00:06:51
35. BEARD Cameron CCD 00:06:51
36. FEELEY Daire EVO 00:06:51
37. PAROZ Justin AKT 00:06:51
38. SWEENEY Harrison EVO 00:06:51
39. SEYE Guillaume BRT 00:06:51
40. TZORTZAKIS Polychronis TIS 00:06:51
41. MUELA GALVEZ Albert EVO 00:06:55
42. BOSTOCK Matthew DHB 00:06:57
43. SEFA Ylber TIS 00:07:17
44. STOCKMAN Abram TIS 00:07:17
45. SISKEVICIUS Evaldas DMP 00:07:17
46. MORICE Julien VCB 00:07:17
47. BOUHANNI Nacer COF 00:07:17
48. JULLIEN Anthony ALM 00:07:17
49. H─NNINEN Jaakko ALM 00:07:17
50. CAM Maxime VCB 00:07:17
51. HOELGAARD Daniel GFC 00:07:17
52. FINE Eddy COF 00:07:17
53. GUERNALEC Thibault PCB 00:07:17
54. BRUNEL Alexys GFC 00:07:17
55. PETERS Nans ALM 00:07:17
56. ROSSETTO StÚphane COF 00:07:17
57. DUPONT Hubert ALM 00:07:17
58. ANTOMARCHI Julien RLM 00:07:17
59. JARRIER Benoit PCB 00:07:17
60. TURGIS Anthony TDE 00:07:17
61. VAN NIEKERK Morne AUB 00:07:17
62. BALDO Nicolas AUB 00:07:17
63. VAUGRENARD Benoţt GFC 00:07:17
64. MOINARD AmaŰl PCB 00:07:17
65. TRARIEUX Julien DMP 00:07:17
66. HUREL Tony AUB 00:07:17
67. COUSIN Jerome TDE 00:07:17
68. PERICHON Pierre-Luc COF 00:07:17
69. STOCKMAN Michiel TIS 00:09:50







--- advertisement ---