Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Szlakiem Walk Majora Hubala 2018 (2.1)
Poland  /  31 May - 3 June

(560.2 Km)
Winner: TACIAK Mateusz

2017    


Winners of the Race


Last Winners
2018 TACIAK Mateusz

2017 PATERSKI Maciej

2010 KIENDYS Tomasz

2007 KIENDYS Tomasz

2006 LISOWICZ Tomasz

2005 KIENDYS Tomasz

2004 Kazimierz Stafiej (Pol)

2003 Marcin Gebka (Pol)

2002 Radoslaw Romanik (Pol)





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. TACIAK Mateusz CCC 012:9:31
2. MACIEJUK Filip NPOL 12:09:34
3. GRADEK Kamil CCC 12:09:41
4. BARTA Jan ELA 12:09:55
5. CERNY Josef ELA 12:10:02
6. HOLLMANN Juri HRN 12:10:10
7. SAJNOK Szymon CCC 12:10:11
8. GOLCER Jure ADR 12:10:27
9. PATERSKI Maciej WIB 12:10:33
10. STACHOWIAK Adam VOS 12:10:35
11. MANAKOV Victor NRUS 12:10:37
12. WARCHOL Bartosz WIB 12:10:41
13. RUTKIEWICZ Marek WIB 12:10:43
14. VASYLYUK Andriy THU 12:10:45
15. KUKRLE Michael ELA 12:10:46
16. HALLER Patrick HRN 12:10:50
17. KLEIMAN Wim MCT 12:10:53
18. PELIK┴N Jßnos AMP 12:10:56
19. ROHDE Leon Raphael HRN 12:10:59
20. TSOY Vladimir TSE 12:11:02
21. STEPNIAK Grzegorz WIB 12:11:03
22. KRIZEK Matthias RSW 12:11:03
23. KACZMAREK Jakub THU 12:11:05
24. BRAJKOVIC Janez ADR 12:11:07
25. BERNAS Pawel CCC 12:11:08
26. RAJOVIC Dusan ADR 12:11:09
27. OREEL Lars DES 12:11:14
28. PALUTA Michal CCC 12:11:16
29. NOLDE Tobias HRN 12:11:18
30. TYBOR Patrik DKB 12:11:25
31. MORAJKO Jacek WIB 12:11:26
32. VAN LOON Jordi DES 12:11:27
33. DOMAGALSKI Karol NPOL 12:11:28
34. KRUL Stef MET 12:11:28
35. KRAWCZYK Szymon VOS 12:11:29
36. ROGINA Radoslav ADR 12:11:29
37. KUSZTOR Peter AMP 12:11:35
38. PIASKOWY Emanuel THU 12:11:35
39. FORTIN Filippo RSW 12:11:36
40. BUTS Vitaliy THU 12:11:38
41. KUEN Maximilian AMP 12:11:39
42. MARYCZ Jaroslaw WIB 12:11:41
43. DE JONGE Maarten MCT 12:11:41
44. PER Gorazd ADR 12:11:42
45. EISING Tijmen MET 12:11:43
46. PAWLAK Tobiasz NPOL 12:11:46
47. BUCHACEK Tomas ELA 12:11:46
48. BOSMAN Patrick HAC 12:11:47
49. SOBAL Yauheni MCC 12:11:47
50. BRUSSELMAN Twan DES 12:11:48
51. GROSELJ Ziga ADR 12:11:49
52. DE LANGE Thijs MET 12:11:50
53. GMELICH MEIJLING Jarno MET 12:11:52
54. LODERER Timon HAC 12:11:52
55. DE LAAT Jasper MET 12:11:53
56. SCHLEMMER Lukas RSW 12:11:54
57. VORGANOV Eduard MCC 12:11:54
58. PERON Andrea TNN 12:11:55
59. PLANET Charles TNN 12:11:56
60. KIERNER Florian RSW 12:11:57
61. NIKITIN Matvey TSE 12:12:04
62. LEHNER Daniel RSW 12:12:06
63. KONWA Piotr ELA 12:12:07
64. ZAH┴LKA Matej ELA 12:12:12
65. KATRASNIK Gasper ADR 12:12:14
66. GRABIS Mateusz VOS 12:12:15
67. BAJC Andi AMP 12:12:16
68. SIMON Peter PNN 12:12:18
69. KOROSEC Rok AMP 12:12:22
70. PLUTO Martins MCT 12:12:22
71. FRANCZAK Pawel CCC 12:12:24
72. VAN LUIJK Sven MCT 12:12:30
73. ZIELINSKI Kamil THU 12:12:33
74. HENTTALA Joonas TNN 12:12:37
75. BARTA Tomas PAR 12:12:45
76. ERSHOV Artur NRUS 12:12:47
77. LOZANO RIBA David TNN 12:12:55
78. PODLASKI Michal VOS 12:12:58
79. KOSTECKI Patryk NPOL 12:13:00
80. ARIESEN Johim MET 12:13:03
81. DINA Daniel PNN 12:13:05
82. HNIK Karel PAR 12:13:07
83. HACECKY Vojtech ELA 12:13:23
84. AULAR Orluis STF 12:13:43
85. NEKRASOV Denis NRUS 12:13:45
86. SZATMARY Andras PNN 12:14:13
87. POLI Umberto TNN 12:14:28
88. SANTORO Antonio MCT 12:14:43
89. DUIUNOV Vladislav NRUS 12:14:47
90. BANUSCH Richard LKT 12:14:58
91. ZUBENKO Mykyta PAR 12:15:21
92. EIBEGGER Markus RSW 12:15:21
93. LATON Eryk THU 12:15:27
94. KERKHOF Tim DES 12:15:32
95. LASINIS Venantas STC 12:15:53
96. KUZMIN Anton TSE 12:15:59
97. GAVARS Eriks Toms NLAT 12:16:05
98. HAMELINK Jasper MET 12:16:11
99. TAEBLING Paul LKT 12:16:17
100. VAN DER HEIJDEN Maik DES 12:16:43
101. SZOLLOSI Ferenc PNN 12:16:54
102. CALABRIA Fabio TNN 12:16:59
103. BAZAN CLAVELES Oscar STF 12:16:59
104. REUTTER Sven HRN 12:17:04
105. MASTALLER Stefan AMP 12:17:16
106. EICHINGER Daniel HAC 12:17:30
107. PISKUNOV Maxim NRUS 12:17:36
108. PELCERS Kristaps NLAT 12:17:47
109. DETKO Artur NPOL 12:17:54
110. UMHALLER Thomas AMP 12:17:58
111. WËJCIK Adam NPOL 12:17:59
112. MANGERTSEDER Matthias RSW 12:18:03
113. AFEWERKI Elias STF 12:18:27
114. SERGIS Kaspars NLAT 12:18:40
115. PROSTOKISHIN Andrey NRUS 12:19:23
116. VAN DER VEEKENS Mel MCT 12:19:36
117. REBIEWSKI Jaroslaw NPOL 12:20:53
118. OROS Samuel DKB 12:21:17
119. HOLLO Botond PNN 12:21:46
120. IVASHKIN Anton MCC 12:22:03
121. ZAITSEV Ivan TSE 12:22:39
122. RAPP Jonas HAC 12:23:05
123. LICHNOVSKŢ Ludek PAR 12:23:27
124. ANSONS Kristers NLAT 12:23:36
125. HOFER Andreas HAC 12:23:36
126. SUKHOV Maksim NRUS 12:25:11
127. FRIEDL Nils HAC 12:26:26
128. MUSIE MEHARI Saymon STF 12:27:37
129. MALCHAREK Moritz LKT 12:27:50
130. OROSZ Gergely PNN 12:33:12
131. PARMA Krzysztof VOS 12:37:27









--- advertisement ---