Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke 2019 (1.1)
(Binche-Tournai-Binche)
Belgium  /  8 October

Edition: 32 (198.6 Km)
Winner: VAN ASBROECK Tom

2018    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN ASBROECK Tom ICA 04:32:37
2. NAESEN Oliver ALM 04:32:37
3. VAN EMDEN Jos TJV 04:32:37
4. ROOSEN Timo TJV 04:32:37
5. KEUKELEIRE Jens LTS 04:32:37
6. STUYVEN Jasper TFS 04:32:37
7. SENECHAL Florian DQT 04:32:37
8. TOUZÉ Damien COF 04:32:37
9. KÜNG Stefan GFC 04:32:37
10. BIERMANS Jenthe TKA 04:32:37
11. DE BONDT Dries COC 04:32:37
12. GENIETS Kevin GFC 04:32:37
13. DEWULF Stan LTS 04:32:37
14. RIOU Alan PCB 04:32:37
15. PASQUALON Andrea WGG 04:32:37
16. VAN DER HOORN Taco TJV 04:32:56
17. CAMPENAERTS Victor LTS 04:33:06
18. THEUNS Edward TFS 04:33:11
19. DUPONT Timothy WGG 04:34:00
20. MERLIER Tim COC 04:34:01
21. GROENEWEGEN Dylan TJV 04:34:01
22. DEMARE Arnaud GFC 04:34:01
23. HOFSTETTER Hugo COF 04:34:01
24. JANS Roy COC 04:34:01
25. ALLEGAERT Piet SVB 04:34:01
26. TAMINIAUX Lionel WVA 04:34:01
27. MAES Nikolas LTS 04:34:01
28. RUSSO Clement PCB 04:34:01
29. HONORÉ Mikkel DQT 04:34:01
30. PLANCKAERT Baptiste WVA 04:34:01
31. KRIEGER Alexander LPC 04:34:01
32. ASSELMAN Jesper ROC 04:34:01
33. DILLIER Silvan ALM 04:34:01
34. JAUREGUI Quentin ALM 04:34:01
35. DEBRUYNE Glenn CIB 04:34:01
36. DE WINTER Ludwig WGG 04:34:01
37. SINKELDAM Ramon GFC 04:34:01
38. HOLLENSTEIN Reto TKA 04:34:01
39. REINDERS Elmar ROC 04:34:01
40. MEURISSE Xandro WGG 04:34:01
41. VAKOC Petr DQT 04:34:01
42. DEPREZ Tuur CIB 04:34:01
43. BAGDONAS Gediminas ALM 04:34:01
44. MACIEJUK Filip LPC 04:34:01
45. COOLEN Yves BRT 04:34:01
46. MENGOULAS Alex BRT 04:34:01
47. STRAKHOV Dmitrii TKA 04:34:12
48. WYNANTS Maarten TJV 04:34:12
49. LEYSEN Senne ROC 04:34:12
50. PETIT Adrien TDE 04:34:18
51. SWIFT Connor PCB 04:34:24
52. VERGAERDE Otto COC 04:34:32
53. WALLAYS Jelle LTS 04:34:32
54. DEBUSSCHERE Jens TKA 04:34:32
55. NAESEN Lawrence LTS 04:34:34
56. VAN LERBERGHE Bert COF 04:34:42
57. SPRENGERS Thomas SVB 04:34:42
58. HANSEN Lasse Norman COC 04:34:42
59. BAUGNIES Jérôme WGG 04:34:44
60. PERICHON Pierre-Luc COF 04:34:48
61. RIESEBEEK Oscar ROC 04:34:48
62. MARTENS Paul TJV 04:34:52
63. DUVAL Julien ALM 04:35:00
64. MATHIS Marco COF 04:35:49
65. SERRY Pieter DQT 04:38:17
66. GUARNIERI Jacopo GFC 04:38:17
67. DECLERCQ Tim DQT 04:38:21
68. TERPSTRA Niki TDE 04:38:21
69. CLAEYS Dimitri COF 04:38:34
70. SIX Franklin WVA 04:38:37
71. POLITT Nils TKA 04:39:02
72. NÖMMELA Aksel WVA 04:40:37
73. HEIDERSCHEID Colin LPC 04:40:37
74. PONS Gaetan LPC 04:40:37
75. JULLIEN Anthony ALM 04:40:37
76. ISTA Kevin WVA 04:40:37
77. LECAMUS-LAMBERT Florentin PCB 04:40:47
78. VAN GENECHTEN Jonas VCB 04:40:47
79. BURKE Jack LPC 04:42:12
80. BARBIER Rudy ICA 04:42:34
81. BERNARD Enzo TDE 04:42:34







--- advertisement ---