Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Grand Prix Alanya 2021 (1.2)
Turkey  /  6 February

(147.8 Km)
Winner: GABBURO Davide

2020    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. GABBURO Davide ITA 3:49:18
2. COLOMBO Filippo SUI 3:49:21
3. TONELLI Alessandro ITA 3:50:13
4. KHALMURATOV Muradjan UZB 3:50:13
5. HOEHN Alex USA 3:50:13
6. YUSTRE RODRIGUEZ Kristian Javier COL 3:50:13
7. TRACZ Szymon POL 3:50:13
8. COVILI Luca ITA 3:50:17
9. CASTILLO SOTO Ulises Alfredo MEX 3:53:30
10. SOBAL Yauhen BLR 3:53:30
11. TIRYAKI Oguzhan TUR 3:53:30
12. RAILEANU Cristian MDA 3:53:30
13. DOGAN Halil TUR 3:53:30
14. BROZYNA Piotr POL 3:53:30
15. HOLOVASH Oleksandr UKR 3:53:30
16. SAMOILAU Branislau BLR 3:53:30
17. MAZZUCCO Fabio ITA 3:53:30
18. FOMINYKH Daniil KAZ 3:53:30
19. GRANIGAN Noah USA 3:53:30
20. BIALIAUSKI Kanstantsin BLR 3:53:30
21. LAGAB Azzedine ALG 3:53:30
22. BUDIAK Anatolii UKR 3:53:30
23. MAESTRI Mirco ITA 3:53:30
24. TIKHONIN Evgenii RUS 3:53:30
25. CLARKE Jonathan AUS 3:53:38
26. SHCHYPAK Oleksandr UKR 3:53:38
27. TVETCOV Serghei ROU 3:53:42
28. SPENA Fabio SUI 3:57:20
29. FILUTÁS Viktor HUN 3:57:43
30. BUTS Vitaliy UKR 3:58:09
31. KARALIOK Yauheni BLR 3:58:09
32. ODA Hijiri JPN 3:58:09
33. SHEMETAU Mikhail BLR 3:58:59
34. IVANOV Viacheslav RUS 3:58:59
35. ONESTI Emanuele ITA 3:59:43
36. MAIKIN Roman RUS 4:00:25
37. VASYLYUK Andriy UKR 4:00:25
38. DEMENTYEV Yehor UKR 4:00:25
39. BILYI Maksym UKR 4:00:25
40. SIMION Paolo ITA 4:00:25
41. DIMA Emil ROU 4:00:25
42. BULUT Samet TUR 4:02:13
43. SHCHEGOLKOV Ilia RUS 4:02:13
44. MCGEOUGH Cormac IRL 4:02:13
45. EYOB Metkel ERI 4:02:32
46. ORKEN Ahmet TUR 4:03:23
47. ABAY Burak TUR 4:03:23
48. SAYAR Mustafa TUR 4:03:23
49. SOMMER Jan SUI 4:04:27
50. BERNAS Pawel POL 4:04:27
51. RAMANAU Raman BLR 4:05:47
52. FOMOVSKIY Aleksey UZB 4:05:47
53. BÖGLI Jonathan SUI 4:07:20
54. GRIGORYAN Stepan RUS 4:09:29
55. PAWLAK Tobiasz POL 4:09:29
56. KACZMAREK Jakub POL 4:09:29
57. MAZUR Dzianis BLR 4:10:59
58. BORZOV Dmitrii RUS 4:11:54
59. PRYMAKOU Kiryl BLR 4:11:54
60. KHOTULOV Denys UKR 4:11:54
61. PYLYPCHUK Vitalii UKR 4:11:54
62. KOCAN Emin TUR 4:11:54
63. GOH Choon Huat SIN 4:11:54
64. ZANONCELLO Enrico ITA 4:11:54
65. PIASETSKI Aliaksandr BLR 4:11:54
66. KAVALIOU Kiryl BLR 4:11:54
67. SHCHAMIALIOU Tsikhan BLR 4:11:54
68. KULIKOV Vladislav RUS 4:11:54
69. SAIDI Nassim ALG 4:11:54
70. GUARDINI Andrea ITA 4:11:54
71. REGUIGUI Youcef ALG 4:13:23
72. NOVAKOVSKYI Vitalii UKR 4:13:23
73. SMETANIUK Oleksandr UKR 4:13:23
74. SHEVCHENKO Oleksandr UKR 4:13:23
75. TSARENKO Kyrylo UKR 4:13:23







--- advertisement ---