Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop van het Houtland Middelkerke-Lichtervelde 2022 (1.1)
(Omloop van het Houtland Lichtervelde)
Belgium  /  21 September

Edition: 78 (196.4 Km)
Winner: PHILIPSEN Jasper

2021    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. PHILIPSEN Jasper AFC 04:24:36
2. DE LIE Arnaud LTS 00:00:00
3. GROENEWEGEN Dylan BEX 00:00:00
4. DEGENKOLB John DSM 00:00:00
5. VAN GESTEL Dries TEN 00:00:00
6. MEEUS Jordi BOH 00:00:00
7. COQUARD Bryan COF 00:00:00
8. MANZIN Lorrenzo TEN 00:00:00
9. THIJSSEN Gerben IWG 00:00:00
10. KANTER Max MOV 00:00:00
11. CONSONNI Simone COF 00:00:00
12. EINHORN Itamar ISN 00:00:00
13. VERMEULEN Emiel GRL 00:00:00
14. WALSCHEID Max COF 00:00:00
15. CAPIOT Amaury ARK 00:00:00
16. DUPONT Timothy BWB 00:00:00
17. CHRISTENSEN Ryan BSC 00:00:00
18. MARIT Arne SVB 00:00:00
19. TEUNISSEN Mike TJV 00:00:00
20. WELSFORD Samuel DSM 00:00:00
21. BARBIER Rudy ISN 00:00:00
22. REYNDERS Jens SVB 00:00:00
23. NIZZOLO Giacomo ISN 00:00:00
24. BOMBOI Davide EHS 00:00:00
25. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:00
26. KRAMER Jesse TJV 00:00:00
27. D'HEYGERE Gil MCT 00:00:00
28. VERCHER Mattéo TEN 00:00:00
29. VAN ASBROECK Tom ISN 00:00:00
30. ROELEN Jaap MET 00:00:00
31. PLUIMERS Rick TJV 00:00:00
32. BONIFAZIO Niccolo TEN 00:00:00
33. ROOSEN Timo TJV 00:00:00
34. REX Laurenz BWB 00:00:00
35. ABRAHAMSEN Jonas UXT 00:00:00
36. SELIG Rüdiger LTS 00:00:00
37. GOEMAN Andreas TIS 00:00:00
38. BLOUWE Louis BWB 00:00:00
39. VAN DE WYNKELE Lorenz EHS 00:00:00
40. VAN DER SANDE Tosh TJV 00:00:00
41. VERHOFSTADT Thibau TIS 00:00:00
42. JENSEN August HPM 00:00:00
43. FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo ARK 00:00:00
44. VAN POUCKE Aaron SVB 00:00:00
45. JACOBS Johan MOV 00:00:00
46. ROBEET Ludovic BWB 00:00:00
47. BASSETT Stephen HPM 00:00:00
48. DHAEYE Enrico MCT 00:00:00
49. NORSGAARD JØRGENSEN Mathias MOV 00:00:00
50. DENIS Thomas GRL 00:00:00
51. SOUPE Geoffrey TEN 00:00:00
52. STEWART Mark BSC 00:00:00
53. LECLAINCHE Gwen GRL 00:00:00
54. JOSEPH Thomas MCT 00:00:00
55. DANIELS Simon GDM 00:00:00
56. HOHMANN Lars MET 00:00:00
57. THIERRY Pierre ARK 00:00:00
58. HESTERS Jules SVB 00:00:00
59. ERVITI Imanol MOV 00:00:00
60. KONINGS Roan MET 00:00:00
61. DE JAEGER Arthur EHS 00:00:00
62. GELEIJN Owen TJV 00:00:00
63. TORRES BARCELO Albert MOV 00:00:00
64. SAVER Kasper MCT 00:00:00
65. SKAARSETH Iver UXT 00:00:00
66. NABERMAN Tim DSM 00:00:00
67. HORNBLOW Keegan BSC 00:00:00
68. MARCHAND Gianni TIS 00:00:00
69. MARSMAN Tim MET 00:00:00
70. O'BRIEN Kelland BEX 00:00:00
71. DESAL Ceriel BWB 00:00:00
72. LØLAND Sakarias Koller UXT 00:00:00
73. DANIELS Lars GDM 00:00:00
74. VAN POPPEL Boy IWG 00:00:00
75. NOPPE Christophe ARK 00:00:00
76. MEZGEC Luka BEX 00:00:00
77. VAN VEENENDAAL Hidde MET 00:00:18
78. GLOESENER Jacques GDM 00:00:18
79. FITZSIMONS Mitchel BSC 00:00:18
80. LEMMENS Sander TIS 00:00:24
81. BIEBUYK Aurelien GDM 00:00:24
82. PLANCKAERT Baptiste IWG 00:00:24
83. CLYNHENS Toon ARK 00:00:24
84. VANHOOF Ward SVB 00:00:24
85. HARDY Romain ARK 00:00:24
86. KULSET Kristian UXT 00:00:24
87. VAN DYCK Jarne MCT 00:00:24
88. SIEMONS Stijn GDM 00:00:24
89. KESS Alexandre GDM 00:00:24
90. VAHTRA Norman GRL 00:00:24
91. JUILLARD Maximilien GRL 00:00:24
92. BLIKRA Erlend UXT 00:00:24
93. GOOSSENS Kobe IWG 00:00:24
94. GROVES Kaden BEX 00:00:31
95. DEMEYERE Torsten TIS 00:00:31
96. GAMPER Patrick BOH 00:00:31
97. CLAEYS Arno EHS 00:00:31
98. VAN PRAET Robbe MCT 00:00:31
99. DEVRIENDT Tom IWG 00:00:35
100. LIVYNS Arjen BWB 00:00:37
101. PEYSKENS Dimitri BWB 00:00:37
102. TEUGELS Lennert TIS 00:00:37
103. DE VOS Adam HPM 00:00:37
104. DE LANGE Thijs MET 00:00:39
105. THWAITES Scott AFC 00:00:39
106. REINDERS Elmar BEX 00:00:39
107. STEWART Campbell BEX 00:00:39
108. HECHT Gage HPM 00:00:39
109. RICKAERT Jonas AFC 00:00:39
110. VERWILST Aaron SVB 00:00:39
111. HUYS Laurens IWG 00:00:39
112. LEROUX Samuel GRL 00:00:39
113. POLITT Nils BOH 00:00:39
114. BIERMANS Jenthe ISN 00:00:39
115. BOVEN Lars TJV 00:00:39
116. KREDER Wesley COF 00:00:39
117. VANGHELUWE Warre EHS 00:00:46
118. VAN KEIRSBULCK Guillaume AFC 00:00:52
119. PLANCKAERT Edward AFC 00:00:52
120. VERMOTE Julien AFC 00:00:52
121. SEXTON Thomas BSC 00:00:52
122. LOOTENS Gust EHS 00:00:52
123. LAAS Martin BOH 00:00:55
124. SCHWARZMANN Michael LTS 00:00:57
125. VAN MOER Brent LTS 00:00:57
126. VERMEERSCH Florian LTS 00:00:57
127. KLUGE Roger LTS 00:00:57
128. SAUGSTAD Lars UXT 00:00:57
129. TERPSTRA Niki TEN 00:01:01
130. ALLEGAERT Piet COF 00:01:06
131. BOHLI Tom COF 00:01:06
132. BOL Cees DSM 00:01:29
133. MULLEN Ryan BOH 00:01:47
134. DEWEIRDT Siebe EHS 00:01:55
135. VERSCHAEVE Viktor LTS 00:02:03
136. WALLAYS Jelle COF 00:02:12
137. BASTIAENS Ayco AFC 00:02:36
138. DE KLEIJN Arvid HPM 00:02:37
139. JONES Taj ISN 00:02:37
140. PETIT Adrien IWG 00:02:47
141. VINCENT Johan GDM 00:03:14
142. JUUL JENSEN Christopher BEX 00:03:35
143. SCHELLING Ide BOH 00:03:45
144. TULNER Rens MET 00:03:45
145. MAINGUENAUD Tom GRL 00:04:09






--- advertisement ---