Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Jayco Herald Sun Tour 2020 (2.1)
Australia  /  5 February - 9 February

Edition: 66 (613.3 Km)
Winner: HINDLEY Jai

2019    



Videos (5)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. HINDLEY Jai SUN 14:50:23
2. BERWICK Sebastian STG 14:50:40
3. HOWSON Damien MTS 14:50:59
4. POWLESS Neilson EF1 14:51:23
5. VINE Jay NER 14:51:51
6. EWART Jesse TSC 14:51:55
7. STORER Michael SUN 14:52:22
8. LEBAS Thomas KIN 14:52:25
9. PORTER Rudy 14:53:04
10. ORAM James BSC 14:53:13
11. GARCIA FERNANDEZ Marcos KIN 14:53:24
12. CHRETIEN Charles-Etienne AEV 14:53:52
13. MCCORMICK Hayden BSC 14:54:28
14. RUTSCH Jonas EF1 14:55:32
15. CATAFORD Alexander ISN 14:56:44
16. GOLDSTEIN Omer ISN 14:57:23
17. HILL Sam BLN 14:57:42
18. JENNER Samuel BLN 14:58:00
19. YATES Simon MTS 14:58:13
20. MORTON Lachlan David EF1 14:58:58
21. SCHUNK Conor AEV 14:59:52
22. WHELAN James EF1 15:00:05
23. SCOTT Ari BSC 15:00:19
24. O'BRIEN Mark 15:01:17
25. STORK Florian SUN 15:01:28
26. SMITH Dion MTS 15:04:13
27. CULEY Marcus TSC 15:04:26
28. DOCKER Mitchell EF1 15:04:30
29. TURNBULL Carter 15:05:00
30. WHITE Calan 15:05:53
31. PERRY Benjamin ISN 15:06:18
32. GUARDIOLA Salvador KIN 15:06:41
33. MEYER Cameron MTS 15:07:56
34. BOIVIN Guillaume ISN 15:08:09
35. PICCOLI James ISN 15:08:46
36. LYONS Agnus OLI 15:09:05
37. DAVIDS Brendon OLI 15:09:07
38. SCHULTZ Nicholas MTS 15:10:01
39. POWER Robert SUN 15:11:20
40. TOOVEY Ayden BLN 15:11:45
41. PRESLEY Sebastian OLI 15:12:16
42. FREIBERG Michael ACA 15:14:16
43. MCKENNA Dylan NER 15:16:11
44. CARMAN Ben NER 15:16:31
45. SCULLY Thomas EF1 15:17:32
46. METCALFE Ben BLN 15:18:11
47. REARDON Connor STG 15:18:33
48. CAVANAGH Ryan STG 15:20:05
49. HEANEY Alex STG 15:20:45
50. HOFLAND Moreno EF1 15:20:52
51. R─IM Mihkel ISN 15:20:56
52. DOWSETT Alex ISN 15:20:57
53. YATES Joel STG 15:22:40
54. STITES Tyler AEV 15:22:54
55. THOMAS Ryan ACA 15:23:13
56. POTTER Michael ACA 15:23:37
57. SLATTERY Godfrey 15:24:13
58. BARRETT Sebastian ACA 15:25:55
59. RICE Michael ACA 15:26:24
60. GROVES Kaden MTS 15:26:34
61. DAINESE Alberto SUN 15:26:44
62. KANTER Max SUN 15:26:54
63. MILLER Christopher NER 15:29:02
64. WHITE Liam OLI 15:29:16
65. FLEMING Riley OLI 15:29:16
66. MACKAY Ashley ACA 15:30:45
67. MCGILL Scott AEV 15:30:50
68. BOLTON Thomas OLI 15:31:14
69. TSUBAKI Hiroshi KIN 15:31:27
70. NAKAJIMA Yasuharu KIN 15:33:05
71. MUDGWAY Luke BSC 15:33:55
72. KENCH Joshua BSC 15:33:55
73. YAMAMOTO Genki KIN 15:34:01
74. KRAGH ANDERSEN Asbj°rn SUN 15:34:13
75. BATT Ethan BSC 15:36:11
76. HILL Ben BLN 15:36:31
77. WILLIAMS David 15:36:47
78. MURTAGH Conner OLI 15:41:57
79. COYLE Jesse NER 15:42:11
80. BEWLEY Sam MTS 15:45:55







--- advertisement ---