Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop van het Hageland - Tienen - Tielt-Winge 2020 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  1 March

Edition: 12 (130.0 Km)
Winner: WIEBES Lorena

2019    


Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. WIEBES Lorena PHV 03:30:05
2. BASTIANELLI Marta ALE 00:00:00
3. NORSGAARD JORGENSEN Emma BIG 00:00:00
4. FAHLIN Emilia FDJ 00:00:00
5. CAMPBELL Teniel VAL 00:00:00
6. KOOL Charlotte NXG 00:00:00
7. HENTTALA-LEPISTÍ Lotta Paulina TFS 00:00:00
8. FIDANZA Arianna LSL 00:00:00
9. SANGUINETI Ilaria VAL 00:00:00
10. ERIC Jelena MOV 00:00:00
11. STEIGENGA Nicole DVE 00:00:00
12. FOURNIER Roxane CCT 00:00:00
13. BEEKHUIS Teuntje LSL 00:00:00
14. DUVAL EugÚnie FDJ 00:00:00
15. BUJAK Eugenia ALE 00:00:00
16. ROY Sarah MTS 00:00:00
17. DOM Annelies LSL 00:00:00
18. REUSSER Marlen BIG 00:00:00
19. RAVNDAL Birgitte EKRC 00:00:00
20. PARKINSON Abby-Mae LSL 00:00:00
21. KERN Spela LCW 00:00:00
22. KASPER Romy PHV 00:00:00
23. REIS Daniela CTL 00:00:00
24. BRAND Lucinda TFS 00:00:08
25. VAN GOGH Natalie CCT 00:00:08
26. CHURSINA Anastasia ALE 00:00:10
27. FABER Claire EILL 00:00:10
28. ENSING Janneke MTS 00:00:11
29. YONAMINE Eri ALE 00:00:11
30. MEERTENS Lone LSL 00:00:11
31. VAN DIJK Ellen TFS 00:00:11
32. BROWN Grace MTS 00:00:11
33. HEINE Vita HPU 00:00:11
34. CROOKS Jenelle TIB 00:00:11
35. KENNEDY Lucy MTS 00:00:11
36. JUNIPER Nicola EISN 00:00:11
37. WILES Tayler TFS 00:00:11
38. VALLIERES-MILL Magdeleine WCC 00:00:11
39. BEIJER Inez BKP 00:00:20
40. KOPPENBURG Clara BIG 00:00:36
41. VAN WITZENBURG Marieke DVE 00:01:13
42. KOLESAVA Anastasiya WCC 00:01:14
43. VAINIONP── Laura 00:01:14
44. BORGSTRÍM Julia NXG 00:01:14
45. DIXON Leah TIB 00:01:14
46. GIGANTE Sarah TIB 00:01:14
47. RICHIOUD GrÚta HPU 00:01:14
48. SPEROTTO Maria Vittoria BIG 00:01:14
49. VAN DEN STEEN Kelly CCT 00:01:14
50. BIANNIC Aude MOV 00:03:27
51. CORDON-RAGOT Audrey TFS 00:03:27
52. WIEL Jade FDJ 00:03:27
53. DE SMEDT Marijke EWSW 00:03:27
54. GUARISCHI Barbara MOV 00:03:27
55. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 00:03:27
56. CROKET Gilke EILL 00:03:27
57. HARVEY Mikayla BIG 00:03:27
58. VAN DER DUIN Maike BKP 00:03:39
59. VAN DER HULST Amber PHV 00:03:41
60. KESSLER Nina TIB 00:03:41
61. TERUEL RIBES Alba MOV 00:03:41
62. MAGRI Silvia VAL 00:03:45
63. AERNOUTS Amber MUL 00:03:51
64. CHRISTMAS Dani LSL 00:03:51
65. GROSSETETE MaŰlle FDJ 00:03:51
66. PERSICO Silvia VAL 00:03:51
67. MUZIC Evita FDJ 00:03:51
68. WORRACK Trixi TFS 00:03:51
69. RATTO Rossella CCT 00:04:09
70. GUTIERREZ RUIZ Sheyla MOV 00:04:09
71. LANG Mae EAIM 00:08:37
72. EHRBERG Liisa EISN 00:08:37
73. VAN GEYTE Katie EKRC 00:08:37
74. VAN REGENMORTEL Laura BKP 00:08:37
75. BONDAR Viktoriya LCW 00:08:37
76. SIMMONDS Hayley CTL 00:08:37
77. WRIGHT Sophie BIG 00:08:37
78. GRÍNDAHL Antonia EISN 00:08:37
79. CONSONNI Chiara VAL 00:08:37
80. TON Quinty BKP 00:08:37
81. VAN HOUTUM Celine MUL 00:08:37
82. VAN VEEN Esther PHV 00:08:37
83. GEERIS Femke EWSW 00:08:37
84. ROBERTS Jessica MTS 00:08:37
85. ELVIN Gracie MTS 00:08:37
86. DE BAAT Kim CTL 00:08:37
87. SLIK Rozanne CCT 00:08:37
88. JANDOVA Veronika WCC 00:08:37
89. MATTHEE Maroesjka CTL 00:08:37
90. NEWSOM Emily TIB 00:08:37
91. PEĐUELA Diana Carolina TIB 00:08:37
92. PILZ Estefania Sibila LCW 00:08:37
93. LUTRO Amalie HPU 00:11:26
94. BOOGAARD Maaike ALE 00:11:26
95. LENSECLAES Ditte EILL 00:11:26
96. BACKSTEDT Elynor TFS 00:11:26
97. FEYTENS Ellen LCW 00:11:26
98. GARNER Lucy HPU 00:11:26
99. NELSON Emily EISN 00:15:40
100. MARKUS Femke PHV 00:15:40
101. WASMUS Nienke BKP 00:15:40
102. VAN DE VEL Sara CTL 00:15:40
103. VAN DIJKE Demi 00:15:40







--- advertisement ---