Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Grand Prix Central Anatolia 2020 (1.2)
Turkey  /  15 September

Edition: 1 (132.7 Km)
Winner: KONONENKO Mykhailo

   

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. KONONENKO Mykhaylo UKR 03:05:36
2. BUTS Vitaliy UKR 03:05:36
3. FERRARI BARCELO Fabricio URU SSOIS MIOGEE CYCLING TEAM 03:06:05
4. ROSTOVTSEV Sergey RUS MINSK CYCLING CLUB 03:07:42
5. STASH Mamyr RUS SPOR TOTO CYCLING TEAM 03:07:44
6. VASYLYUK Andriy UKR YUNNAN LVSHAN LANDSCAPE 03:07:44
7. NIKIFOROV Arseny RUS LOKOSPHINX 03:07:44
8. ERSHOV Artur RUS 03:07:48
9. NOVIKOV Savva RUS CCC DEVELOPMENT TEAM 03:08:03
10. MEIJERS Jeroen NED SSOIS MIOGEE CYCLING TEAM 03:08:05
11. LUCHSHENKO Sergey KAZ APPLE TEAM 03:08:15
12. ASADOV Elchin AZE Bahrain Cycling Academy 03:08:15
13. KELLECI Abdulkadir TUR 03:08:15
14. MIKAYILZADE Musa AZE 03:08:15
15. BUDIAK Anatolii UKR WIBATECH MERX 03:08:15
16. DAUGE Lucas FRA 03:08:15
17. KULYK Andrii UKR YUNNAN LVSHAN LANDSCAPE 03:08:35
18. TIRYAKI Oguzhan TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 03:08:51
19. PHIPPEN Logan Lakota USA 03:08:54
20. YAVUZ Emre TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 03:08:54
21. SMIRNOV Alexandr RUS LOKOSPHINX 03:08:54
22. POLIVODA Oleksandr UKR SSOIS MIOGEE CYCLING TEAM 03:08:54
23. MANAKOV Viktor RUS 03:08:54
24. MALNEV Sergey RUS LOKOSPHINX 03:09:52
25. SOKOLOV Dmitrii RUS LOKOSPHINX 03:11:09
26. DOGAN Halil TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 03:11:22
27. CEURENS Robbe BEL 03:12:32
28. BALKAN Onur TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 03:14:44
29. DUNNEWIND Jan NED 03:15:51
30. ZOTOV Evgenii RUS 03:16:42
31. JAWAD Mansoor BRN Bahrain Cycling Academy 03:16:49
32. SERDIUKOV Evgeniy RUS 03:18:02
33. TIGRINE Mehdi BEL 03:18:02
34. VIUNOSHEV Mikhail RUS 03:18:55
35. DURGUN Eyyüp TUR 03:18:55
36. YIGIT Tahir TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 03:18:55
37. BOUGLAS Georgios GRE SSOIS MIOGEE CYCLING TEAM 03:18:55
38. OZGUR Batuhan TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 03:18:55
39. BIETRY Sacha FRA 03:18:55
40. EVANS Louis GBR 03:18:55
41. MAMMADOV Mahmud AZE 03:18:55
42. EYVAZOV Shahin AZE 03:18:55
43. BALKAN Serkan TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 03:18:55
44. RIDOLFO Filippo ITA 03:18:55
45. TURGUT Onur TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 03:19:11
46. ŠŇUPÁREK Václav CZE 03:19:21
47. NOHALES NIETO Edgar ESP SSOIS MIOGEE CYCLING TEAM 03:19:21
48. HOLOVASH Oleksandr UKR YUNNAN LVSHAN LANDSCAPE 03:19:21
49. YILMAZ Yunus TUR SPOR TOTO CYCLING TEAM 03:19:21
50. NASER Ahmed BRN Bahrain Cycling Academy 03:19:21








--- advertisement ---