Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Sibiu Cycling Tour 2022 (2.1)
Romania  /  2 July - 5 July

Edition: 12 (499.5 Km)
Winner: ALEOTTI Giovanni

2021    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. ALEOTTI Giovanni BOH 12:38:22
2. VANHOUCKE Harm LTS 00:00:00
3. UIJTDEBROEKS Cian BOH 00:00:00
4. DE BOD Stefan AST 00:00:00
5. LEEMREIZE Gijs TJV 00:00:00
6. PICCOLO Andrea DRA 00:00:00
7. ADAMIETZ Johannes SVL 00:00:00
8. PICCOLI James ISN 00:00:00
9. HARPER Chris TJV 00:00:00
10. THALMANN Roland VBG 00:00:00
11. BERWICK Sebastian ISN 00:00:00
12. STARK Immanuel PUS 00:00:00
13. HAGEN Carl Fredrik ISN 00:00:00
14. OTRUBA Jakub EKA 00:00:00
15. BARTA Jan EKA 00:00:00
16. GUERIN Alexis VBG 00:00:00
17. ZOIDL Riccardo VBG 00:00:00
18. UMBA LOPEZ Abner Santiago DRA 00:00:00
19. DIMA Emil GTS 00:00:00
20. BIDARD Franšois COF 00:00:00
21. LINO Julian BAI 00:00:00
22. KUKRLE Michael EKA 00:00:00
23. RAILEANU Cristian NROU 00:00:00
24. KONCZER Michael HAC 00:00:00
25. BARBERO CUESTA Carlos LTS 00:00:00
26. CHIRICO Luca DRA 00:00:00
27. BALDACCINI Davide COR 00:00:00
28. VAN ENGELEN Adne BAI 00:00:00
29. BROZYNA Piotr MSP 00:00:00
30. WEULINK Meindert ABC 00:00:00
31. SINSCHEK Nils ABC 00:00:00
32. MARCELLUSI Martin BCF 00:00:00
33. SUNDERLAND Dylan GLC 00:00:00
34. CAMRDA Karel ATT 00:00:00
35. ROCHAS RÚmy COF 00:00:00
36. TOUPALIK Adam EKA 00:00:00
37. RAVANELLI Simone DRA 00:00:00
38. CONCA Filippo LTS 00:00:00
39. DEL TORO ROMERO Isaac NMEX 00:00:00
40. RěED Torbj°rn Andre Y4M 00:00:00
41. MACLEOD Callum ABC 00:00:00
42. SCHURAN Michal ATT 00:00:00
43. ST▄SSI Colin VBG 00:00:00
44. ROMO Javier AST 00:00:00
45. NEUMAN Dominik EKA 00:00:00
46. JAKOUBEK Tomas ATT 00:00:00
47. LOZANO RIBA David TNN 00:00:00
48. TYRPEKL Karel ATT 00:00:00
49. FERNANDEZ ANDUJAR RubÚn COF 00:00:00
50. BRENNSĂTER Trym EFD 00:00:00
51. TRACZ Szymon EFD 00:00:00
52. MURGANO Marco COR 00:00:00
53. BENZ-KUCH Max PBS 00:00:00
54. BATTAGLIN Enrico BCF 00:00:00
55. BENEDETTI Cesare BOH 00:00:00
56. L▄HRS Luis BOH 00:00:00
57. NURLYKHASSYM Nurbergen AST 00:00:00
58. LODERER Timon HAC 00:00:00
59. GARCIA TREJO Carlos Alfonso NMEX 00:00:00
60. MEILER Lukas VBG 00:00:00
61. AMELLA Matteo COR 00:00:00
62. PELTONEN Ukko Iisakki GLC 00:00:00
63. JUNTUNEN Antti-Jussi ABC 00:00:00
64. VAN DIJKE Tim TJV 00:00:00
65. SAGIV Guy ISN 00:00:00
66. TAROZZI Manuele BCF 00:00:00
67. EENKHOORN Pascal TJV 00:00:00
68. REISSIG Patrick PBS 00:00:00
69. R▄EGG Lukas VBG 00:00:00
70. FIORELLI Filippo BCF 00:00:00
71. KASPAR Jan ATT 00:00:00
72. GAZZOLI Michele AST 00:00:00
73. OBDRZALEK Tomas EKA 00:00:00
74. BUDZINSKI Marcin MSP 00:00:00
75. SCHUNK Conor GLC 00:00:00
76. MALECKI Kamil LTS 00:00:00
77. ZAVALA PANTOJA Leonardo NMEX 00:00:00
78. BOSCH Manuel HAC 00:00:00
79. NOLDE Tobias PUS 00:00:00
80. GROSU Eduard Michael DRA 00:00:00
81. COLNAGHI Luca BCF 00:00:00
82. MANDRYSCH John PUS 00:00:00
83. DALLA VALLE Nicolas GTS 00:00:00
84. EVANS Alexander PBS 00:00:00
85. BROGI Adriano GTS 00:00:00
86. GANDIN Stefano COR 00:00:00
87. HOFSTEDE Lennard TJV 00:00:00
88. KLABOUCH Petr ATT 00:00:00
89. MARTINELLI Alessio BCF 00:00:00
90. KOPECKY Matyas TNN 00:00:00
91. DOBRIN Ioan MEN 00:00:00
92. LUTTER Eric PUS 00:00:00
93. SOTBERG Andre Y4M 00:00:00
94. SESSLER Nicolas GLC 00:00:00
95. BRAND Sam TNN 00:00:00
96. GIDICH Yevgeniy AST 00:00:00
97. DEKKER David TJV 00:00:00
98. SAJNOK Szymon COF 00:00:00
99. GUTIERREZ REVUELTA JosÚ Manuel TNV 00:00:00
100. MASOTTO Giulio COR 00:00:00
101. BLOEM Joren ABC 00:00:00
102. SELIG RŘdiger LTS 00:00:00
103. LAAS Martin BOH 00:00:00
104. MOL Wesley BAI 00:00:00
105. KUSZTOR Peter TNN 00:00:00
106. VAIDIAN Iustin-Ioan MEN 00:00:00
107. OKA Atsushi EFD 00:00:00
108. PICIU Mattew-Denis MEN 00:00:00
109. MALNASI Jozsef-Attila GTS 00:00:00
110. WATTS Kiaan GLC 00:00:00
111. COTE Nicolas Y4M 00:00:00
112. FORTIN Filippo PBS 00:00:00
113. MACKIE Ewan SVL 00:00:00
114. JONES Taj ISN 00:00:00
115. ODA Hijiri EFD 00:00:00
116. RUDYS Paul PBS 00:00:00
117. NIEHUES Sebastian BAI 00:00:00
118. POMORSKI Michal MSP 00:00:00
119. ESCARCEGA Jose Antonio NMEX 00:00:00
120. SHEVCHENKO Oleksandr TNV 00:00:00
121. KADOTA Yusuke EFD 00:00:00
122. LUNCAN Serban NROU 00:00:00
123. BEADLE Hamish TNN 00:00:00







--- advertisement ---