Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima 2022 (2.1)
(Adriatica Ionica Race)
Italy  /  4 June - 8 June

Edition: 4 (826.5 Km)
Winner: ZANA Filippo

2021    



Videos (5)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. ZANA Filippo BCF 18:46:19
2. TESFATSION OCBIT Natnael DRA 00:00:00
3. PRONSKIY Vadim AST 00:00:00
4. COVILI Luca BCF 00:00:00
5. CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander DRA 00:00:00
6. BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS 00:00:00
7. FORTUNATO Lorenzo EOK 00:00:00
8. SANDRI Edoardo CTF 00:00:00
9. DOUBLE Paul MGK 00:00:00
10. STOCKWELL Oliver CTF 00:00:00
11. REBELLIN Davide IWM 00:00:00
12. LUCCA Riccardo IWM 00:00:00
13. FANCELLU Alessandro EOK 00:00:00
14. ZARDINI Edoardo DRA 00:00:00
15. FARESIN Edoardo Francesco ZEF 00:00:00
16. ABREHA Negasi T4Q 00:00:00
17. BOU COMPANY Joan EUS 00:00:00
18. CHIRICO Luca DRA 00:00:00
19. MONACO Alessandro GTS 00:00:00
20. MARTIN Alex EOK 00:00:00
21. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 00:00:00
22. MULUBERHAN Henok BCF 00:00:00
23. BATTAGLIN Enrico BCF 00:00:00
24. SEPULVEDA Eduardo DRA 00:00:00
25. COLOMBO Raul IWM 00:00:00
26. CARBONI Giovanni NITA 00:00:00
27. BISOLTI Alessandro DRA 00:00:00
28. DINA Marton EOK 00:00:00
29. NIBALI Antonio AST 00:00:00
30. GARCÍA PIERNA Carlos EKP 00:00:00
31. GARAVAGLIA Giacomo IWM 00:00:00
32. UMBA LOPEZ Abner Santiago DRA 00:00:00
33. BALDACCINI Davide COR 00:00:00
34. LÓPEZ FUENTES Diego EKP 00:00:00
35. DLAMINI Nicholas T4Q 00:00:00
36. MATÉ MARDONES Luis Ángel EUS 00:00:00
37. SCARONI Cristian NITA 00:00:00
38. LOZANO RIBA David TNN 00:00:00
39. GAZZOLI Michele AST 00:00:00
40. GARCÍA PIERNA Raúl EKP 00:00:00
41. BOARO Manuele AST 00:00:00
42. ARAYA Efrem T4Q 00:00:00
43. VERZA Riccardo ZEF 00:00:00
44. CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai EUS 00:00:00
45. PESENTI Thomas NITA 00:00:00
46. STOJNIC Veljko COR 00:00:00
47. MIQUEL DELGADO Pau EKP 00:00:00
48. SEVILLA Diego Pablo EOK 00:00:00
49. ZOCCARATO Samuele BCF 00:00:00
50. DIMA Emil GTS 00:00:00
51. ZAMPERINI Edoardo ZEF 00:00:00
52. RAVIELE Egidio Karim CPK 00:00:00
53. CAROLLO Francesco MGK 00:00:00
54. FIORELLI Filippo BCF 00:00:00
55. IACCHI Alessandro T4Q 00:00:00
56. MODOLO Sacha BCF 00:00:00
57. JAIME FERNANDEZ Alex EKP 00:00:00
58. STEDMAN Max MGK 00:00:00
59. TOSIN Riccardo GEF 00:00:00
60. ZURLO Matteo ZEF 00:00:00
61. ZAMBELLI Samuele IWM 00:00:00
62. WRIGHT Paul MGK 00:00:00
63. BRAND Sam TNN 00:00:00
64. SANCHEZ ESTEVEZ Ruben CPK 00:00:00
65. MURGANO Marco COR 00:00:00
66. STÖCKLI Jan COR 00:00:00
67. LONARDI Giovanni EOK 00:00:00
68. ISASA Xabier EUS 00:00:00
69. MALUCELLI Matteo NITA 00:00:00
70. POZZA Ettore GEF 00:00:00
71. BROGI Adriano GTS 00:00:00
72. DONEGA Matteo CTF 00:00:00
73. MASOTTO Giulio COR 00:00:00
74. CARPENE Gianmarco GEF 00:00:00
75. BRUSSENSKIY Gleb AST 00:00:00
76. SENS Connor MGK 00:00:00
77. BEVILACQUA Simone EOK 00:00:00
78. MORO Manlio ZEF 00:00:00
79. RAJOVIC Dusan COR 00:00:00
80. ACCO Alessio ZEF 00:00:00
81. ZECCHIN Michael GEF 00:00:00
82. DALLA VALLE Nicolas GTS 00:00:00
83. ZANDRI Francesco IWM 00:00:00
84. COATI Luca T4Q 00:00:00
85. BURCHIO Federico IWM 00:00:00
86. KOPECKY Matyas TNN 00:00:00
87. BERTAZZO Liam NITA 00:00:00
88. BARONI Alessandro CPK 00:00:00
89. DELLA LUNGA Francesco CPK 00:00:00
90. POLI Umberto TNN 00:00:00
91. MARTINELLI Davide AST 00:00:00
92. SKERL Daniel CTF 00:00:00
93. MALNASI Jozsef-Attila GTS 00:00:00
94. RIDOLFO Filippo TNN 00:00:00
95. FINATTI Davide GTS 00:00:00
96. MORO Stefano NITA 00:00:00
97. SCARTEZZINI Michele NITA 00:00:00
98. BOSCARO Davide CPK 00:00:00







--- advertisement ---