Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Tour de Romandie Féminin 2022 (2.WWT)
Switzerland  /  7 October - 9 October

Edition: 1 (386.5 Km)
Winner: MOOLMAN - PASIO Ashleigh

   



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. MOOLMAN - PASIO Ashleigh SDW 10:48:51
2. VAN VLEUTEN Annemiek MOV 00:00:00
3. LONGO BORGHINI Elisa TFS 00:00:00
4. LIPPERT Liane DSM 00:00:00
5. EWERS Veronica TIB 00:00:00
6. MUZIC Evita FDJ 00:00:00
7. KASTELIJN Yara PLP 00:00:00
8. SPRATT Amanda BEX 00:00:00
9. LABOUS Juliette DSM 00:00:00
10. SHACKLEY Anna SDW 00:00:00
11. CHABBEY Elise CSR 00:00:00
12. PALADIN Soraya CSR 00:00:00
13. REUSSER Marlen SDW 00:00:00
14. UTTRUP LUDWIG Cecilie FDJ 00:00:00
15. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane BEX 00:00:00
16. VOLLERING Demi SDW 00:00:00
17. VAN DE VELDE Julie PLP 00:00:00
18. CAVALLI Marta FDJ 00:00:00
19. GUILMAN Victorie FDJ 00:00:00
20. STIASNY Petra CGS 00:00:00
21. MACKAIJ Floortje DSM 00:00:00
22. PINTAR Ursa UAD 00:00:00
23. BARALE Francesca DSM 00:00:00
24. WILLIAMS Georgia BEX 00:00:00
25. HARRIS Ella CSR 00:00:00
26. SHAPIRA Omer TIB 00:00:00
27. SCHOENS Quinty PHV 00:00:00
28. DRONOVA Tamara CGS 00:00:00
29. HAMMES Kathrin TIB 00:00:00
30. VAN DIJK Ellen TFS 00:00:00
31. KELLER Alessandra NSUI 00:00:00
32. STULTIENS Sabrina LIV 00:00:00
33. LACH Marta WNT 00:00:00
34. STANNARD Lizzie VAL 00:00:00
35. THOMAS Leah TFS 00:00:00
36. SIERRA CAÑADILLA Arlenis MOV 00:00:00
37. ZIGART Urska BEX 00:00:00
38. BRADBURY Neve CSR 00:00:00
39. KESSLER Nina BEX 00:00:00
40. CALUORI Ginia NSUI 00:00:00
41. TON Quinty LIV 00:00:00
42. KOREVAAR Jeanne LIV 00:00:00
43. WRIGHT Sophie UAD 00:00:00
44. UIJEN Elise DSM 00:00:00
45. ERIC Jelena MOV 00:00:00
46. LE NET Marie FDJ 00:00:00
47. WIEL Jade FDJ 00:00:00
48. VAN HAAFTEN Kirstie PHV 00:00:00
49. TRUYEN Marthe PLP 00:00:00
50. TOMASI Laura UAD 00:00:00
51. SMULDERS Silke LIV 00:00:00
52. POIDEVIN Sara TIB 00:00:00
53. HARTMANN Elena NSUI 00:00:00
54. SCHWEINBERGER Christina PLP 00:00:00
55. VIECELI Lara WNT 00:00:00
56. TRAXLER Anna Gabrielle CGS 00:00:00
57. NILSSON Hanna WNT 00:00:00
58. FUCHS Lea NSUI 00:00:00
59. PIRRONE Elena VAL 00:00:00
60. ALLEN Jessica BEX 00:00:00
61. RAGUSA Katia LIV 00:00:00
62. BREDEWOLD Mischa PHV 00:00:00
63. BARNES Alice CSR 00:00:00
64. GERRITSE Femke PHV 00:00:00
65. VIGIE Margaux VAL 00:00:00
66. COTTER Imogen PLP 00:00:00
67. BUURMAN Eva LIV 00:00:00
68. REDAELLI Emma VAL 00:00:00
69. VAN BOKHOVEN Julia PHV 00:00:00
70. STERN Léa CGS 00:00:00
71. SUTER Nicole NSUI 00:00:00






--- advertisement ---