Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Sazka Tour 2022 (2.1)
Czech Republic  /  4 August - 7 August

(714.1 Km)
Winner: ROTA Lorenzo

   

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. ROTA Lorenzo IWG 00:00:00
2. CHARMIG Anthon UXT 00:00:00
3. COLLEONI Kevin BEX 00:00:00
4. ZANA Filippo BCF 00:00:00
5. STAUNE-MITTET Johannes JVD 00:00:00
6. RYAN Archie JVD 00:00:00
7. ONLEY Oscar DDS 00:00:00
8. ZOIDL Riccardo VBG 00:00:00
9. COVILI Luca BCF 00:00:00
10. POOLE Max DDS 00:00:00
11. HIRT Jan IWG 00:00:00
12. POZZOVIVO Domenico IWG 00:00:00
13. PAASSCHENS Mathijs BWB 00:00:00
14. ZWIEHOFF Ben BOH 00:00:00
15. TAARAMAE Rein IWG 00:00:00
16. THALMANN Roland VBG 00:00:00
17. SEPULVEDA Eduardo DRA 00:00:00
18. BONNEU Kamiel SVB 00:00:00
19. STÜSSI Colin VBG 00:00:00
20. PONOMAR Andrii DRA 00:00:00
21. MAAS Jan BEX 00:00:00
22. ZUKOWSKY Nick HPM 00:00:00
23. BOVEN Lars JVD 00:00:00
24. PETILLI Simone IWG 00:00:00
25. MULUBERHAN Henok BCF 00:00:00
26. SCHURAN Michal ATT 00:00:00
27. UMBA LOPEZ Abner Santiago DRA 00:00:00
28. MERTENS Julian SVB 00:00:00
29. GUERIN Alexis VBG 00:00:00
30. MACLEOD Callum ABC 00:00:00
31. TARLTON Alexander LKH 00:00:00
32. MILESI Lorenzo DDS 00:00:00
33. GRMAY Tsgabu Gebremaryam BEX 00:00:00
34. LIPOWITZ Florian BOH 00:00:00
35. PEKALA Piotr SWT 00:00:00
36. HINDSGAUL MADSEN Jacob UXT 00:00:00
37. OTRUBA Jakub EKA 00:00:00
38. VAN BELLE Loe JVD 00:00:00
39. KUKRLE Michael EKA 00:00:00
40. KOPECKY Thomas ABC 00:00:00
41. TUREK Daniel RSW 00:00:00
42. TIZZA Marco BWB 00:00:00
43. JOHANNESSEN Anders Halland UXT 00:00:00
44. BARTA Jan EKA 00:00:00
45. WANDAHL Frederik BOH 00:00:00
46. BERCKMOES Jenno SVB 00:00:00
47. KOCH Jonas BOH 00:00:00
48. SCHELLING Ide BOH 00:00:00
49. NEUMAN Dominik EKA 00:00:00
50. EL GOUZI Omar BCF 00:00:00
51. HEMING Miká ATT 00:00:00
52. GLIVAR Gal ADR 00:00:00
53. MOLLY Kenny BWB 00:00:00
54. CHIRICO Luca DRA 00:00:00
55. HAGA Chad HPM 00:00:00
56. SOWINSKI Artur VOS 00:00:00
57. URIANSTAD Martin Bugge UXT 00:00:00
58. RASTELLI Luca BCF 00:00:00
59. KANGERT Tanel BEX 00:00:00
60. THEILER Ole LKH 00:00:00
61. GEßNER Jakob LKH 00:00:00
62. HOWSON Damien BEX 00:00:00
63. BOROS Michael EKA 00:00:00
64. BURKE Jack RSW 00:00:00
65. CAMRDA Karel ATT 00:00:00
66. SINSCHEK Nils ABC 00:00:00
67. MEILER Lukas VBG 00:00:00
68. MERTZ Rémy BWB 00:00:00
69. PETRUS Jiri ATT 00:00:00
70. STOCEK Matus ATT 00:00:00
71. PATERSKI Maciej VOS 00:00:00
72. HUGGER Jan LKH 00:00:00
73. BRAET Vito SVB 00:00:00
74. REHA Filip EKA 00:00:00
75. APERS Ruben SVB 00:00:00
76. GAMPER Mario RSW 00:00:00
77. MARCELLUSI Martin BCF 00:00:00
78. HERREGODTS Rune SVB 00:00:00
79. WEULINK Meindert ABC 00:00:00
80. BATTAGLIN Enrico BCF 00:00:00
81. LEVY William Blume UXT 00:00:00
82. KASPAR Jan ATT 00:00:00
83. VAN DIJKE Tim JVD 00:00:00
84. KOREN Kristjan ADR 00:00:00
85. BITTNER Pavel DDS 00:00:00
86. JOYCE Colin HPM 00:00:00
87. DOUBLE Paul HPM 00:00:00
88. DELACROIX Théo IWG 00:00:00
89. PEÁK Barnabas IWG 00:00:00
90. HAGENES Per Strand JVD 00:00:00
91. TUKA Samuel DKB 00:00:00
92. RÜEGG Lukas VBG 00:00:00
93. REUTIMANN Matthias VBG 00:00:00
94. BENZ-KUCH Max PBS 00:00:00
95. KUBIS Lukas DKB 00:00:00
96. DE KLEIJN Arvid HPM 00:00:00
97. ANDRESEN Tobias Lund DDS 00:00:00
98. BICHLMANN Daniel PBS 00:00:00
99. BARTA Tomas ATT 00:00:00
100. DIRNBAUER Josef RSW 00:00:00
101. STITES Tyler HPM 00:00:00
102. MEISEN Marcel LKH 00:00:00







--- advertisement ---