Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2009
(PT)
Australia / 18 Urtarrila - 25 Urtarrila
Edition: 11 (793.0 Km)
Winner:
DAVIS Allan
2008
2010
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Elkarrizketak
(9)
Bideoak
(13)
Argazkiak
(30)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Allan Davis
AUS
Allan Davis
AUS
Markel Irizar Aranburu
EUS
Jose Joaquin Rojas Gil
ESP
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
DAVIS Allan
QST
19:26:59
2.
O'GRADY Stuart
SAX
00:00:25
3.
ROJAS GIL Jose Joaquin
GCE
00:00:30
4.
ELMIGER Martin
ALM
00:00:30
5.
SULZBERGER Wesley
FDJ
00:00:37
6.
ROGERS Michael
THR
00:00:38
7.
WILSON Matthew
00:00:39
8.
SANTAMBROGIO Mauro
LAM
00:00:40
9.
VEIKKANEN Jussi
FDJ
00:00:40
10.
CHEREL Mickaël
FDJ
00:00:40
11.
HESJEDAL Ryder
GRM
00:00:40
12.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
00:00:40
13.
HINCAPIE George
THR
00:00:40
14.
ROCHE Nicholas
ALM
00:00:44
15.
PERGET Mathieu
GCE
00:00:44
16.
LLOYD Matthew
SIL
00:00:44
17.
VOIGT Jens
SAX
00:00:45
18.
IRIZAR ARANBURU Markel
EUS
00:00:46
19.
ROHREGGER Thomas
MRM
00:00:49
20.
ROY Jérémy
FDJ
00:00:49
Etapak
Sarrera
-
18 Urtarrila : Adelaide, 51.00 km
Etapa: 1
-
20 Urtarrila : Norwood - Mawson Lakes, 140.00 km
Etapa: 2
-
21 Urtarrila : Hahndorf - Stirling, 145.00 km
Etapa: 3
-
22 Urtarrila : Unley - Victor Harbor, 136.00 km
Etapa: 4
-
23 Urtarrila : Burnside Village - Angaston, 143.00 km
Etapa: 5
-
24 Urtarrila : Snapper Point - Willunga, 149.00 km
Etapa: 6
-
25 Urtarrila : Adelaide, 90.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika